Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
31 Şarkı Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

31 Şarkı

Yazar: Nick Hornby
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755704708
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
117
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2010-08
Çeviren
Betül Kadıoğlu
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Orijinal Adı
31 Songs
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
9,26
7,13
Stokta yok
9789755704708
382013
31 Şarkı
31 Şarkı
Sel Yayıncılık
7.13
".... Klasik müziği sevmiyorum (en azından, ondan etkilenmiyorum) çünkü kilise müziğine benziyor; çünkü, en azından benim kulağıma göre, bir günü, bir haftayı, bir hayatı oluşturan ufak duygularla ilgilenmiyor; çünkü geri vokaller, bas yürüyüşleri, gitar soloları yok; çünkü klasik müziği sevdiğini iddia eden pek çok insan aslında hiçbir müzik türünü (ya da kültürü) sevmiyor; çünkü ben başka bir şey dinleyerek büyüdüm; çünkü bana bir şey hissettirmiyor; çünkü ben dinlediğim müziğin olduğundan daha ‘iyi' olmasına ihtiyaç duymuyorum - harika, gürültülü, diğer her şeyi bastıran, akıl dolu bir saksafon solosu benim işimi görüyor. Bu yüzden benim cenazemde ‘Caravan' çalınacak..."Müziğine sahip çıkan, onu başkalarının düşüncesine aldırmadan dinleyen, okurlarına ve kendisine dürüst bir yazar Nick Hornby. 31 Şarkı'yla zihninin kapılarını herkese açıyor, dünyayı ve hayatı sevdiği parçalar eşliğinde değerlendiriyor.Sizin cenazenizde hangi müzik çalsın isterdiniz?
  • Açıklama
    • ".... Klasik müziği sevmiyorum (en azından, ondan etkilenmiyorum) çünkü kilise müziğine benziyor; çünkü, en azından benim kulağıma göre, bir günü, bir haftayı, bir hayatı oluşturan ufak duygularla ilgilenmiyor; çünkü geri vokaller, bas yürüyüşleri, gitar soloları yok; çünkü klasik müziği sevdiğini iddia eden pek çok insan aslında hiçbir müzik türünü (ya da kültürü) sevmiyor; çünkü ben başka bir şey dinleyerek büyüdüm; çünkü bana bir şey hissettirmiyor; çünkü ben dinlediğim müziğin olduğundan daha ‘iyi' olmasına ihtiyaç duymuyorum - harika, gürültülü, diğer her şeyi bastıran, akıl dolu bir saksafon solosu benim işimi görüyor. Bu yüzden benim cenazemde ‘Caravan' çalınacak..."Müziğine sahip çıkan, onu başkalarının düşüncesine aldırmadan dinleyen, okurlarına ve kendisine dürüst bir yazar Nick Hornby. 31 Şarkı'yla zihninin kapılarını herkese açıyor, dünyayı ve hayatı sevdiği parçalar eşliğinde değerlendiriyor.Sizin cenazenizde hangi müzik çalsın isterdiniz?
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Nick Hornby
Nick Hornby kitapları ve Nick Hornby eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat