Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Ağır Abiler Orkestrası Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Ağır Abiler Orkestrası

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755703480
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
152
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
3
Basım Tarihi
2012-02
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
11,11
8,55
Stokta yok
9789755703480
382028
Ağır Abiler Orkestrası
Ağır Abiler Orkestrası
8.55
Küçük İskender'in toplu şiirlerini kapsayan seriye ait bu kitap, Klarnet ve Bir Daha Bana Benzeme Angel'dan oluşuyor.Hüzünlerden okkalı payını aldıkça çetinleşen, karanlığın imbiğinden sır ve bela geçirdikçe güzelleşen hayatların farklı müziği, farklı ahengi. Orada itilen bambaşka bir zarafettir.Ağır Abiler Orkestrası'nın çaldığı parçalar, sisteme dâhil olmaktan gurur duyanların kulaklarını kanatır. Kan, bazen harbi fiildir de; girdiği cümleye yanında gerçek de getirir, bedel de getirir.Kaçamazsınız: Ortam gerilir; eller su gibi inceden silaha sokulur.Akortlar tamamsa cümbüş başlayacaktır.
  • Açıklama
    • Küçük İskender'in toplu şiirlerini kapsayan seriye ait bu kitap, Klarnet ve Bir Daha Bana Benzeme Angel'dan oluşuyor.Hüzünlerden okkalı payını aldıkça çetinleşen, karanlığın imbiğinden sır ve bela geçirdikçe güzelleşen hayatların farklı müziği, farklı ahengi. Orada itilen bambaşka bir zarafettir.Ağır Abiler Orkestrası'nın çaldığı parçalar, sisteme dâhil olmaktan gurur duyanların kulaklarını kanatır. Kan, bazen harbi fiildir de; girdiği cümleye yanında gerçek de getirir, bedel de getirir.Kaçamazsınız: Ortam gerilir; eller su gibi inceden silaha sokulur.Akortlar tamamsa cümbüş başlayacaktır.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Küçük İskender
Küçük İskender kitapları ve Küçük İskender eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat