Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi

AKIL OYUNLARI

Akıl Oyunları  

Akıl oyunları kategorisi içerisinde birçok farklı seçeneği bulabilir, kendi ilgi alanlarınıza göre bir çözüm elde edebilirsiniz.

Mantık Zeka Oyunları Çeşitleri

Birçok kişi mantık zeka oyunlarının nasıl oynandığını merak etmektedir. Zeka oyunları konusunda içerik bilgi ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz işlemlerde size gereken desteği sunan bir ürün türü bulunabilir. Çeşitlilik açısından kategoride yer alan birçok avantaj kolayca elde edilebilir. Çünkü kategori seçenekleri tatmin edici türlerden oluşmaktadır. Zeka oyunlarında ve kitaplarda nerede nasıl bir oyun türü isteniyorsa buna göre bir çözüm bulunabilir.

Akıl Oyunları Kitaplarında Neler Var?

Mangala strateji ve zeka oyunları, ahşap zemin oyunları, satranç, zeka oyunlarının nasıl oynandığına dair kitaplar vs. akıl oyunları  kategorisinde bulunabilir. Ahşap zeka oyunlarının türleri ve diğer alanlardaki oyunlarda beklentinize yanıt veren çözümleri bulabilirsiniz. Zeka geliştiren oyun türlerinde avantaj elde edebileceğiniz içerikleri temin edebilirsiniz. Akıl oyunu içeriği kitap ve oyunun kendisi açısından önemlidir.   Akıl oyunu kitaplarındaki içerikler birbirinden farklı şekillerde açıklamalı olarak yer alabilir.

Akıl Oyunları Kategorisinde Fiyatlar

Bir kategori içerisindeki fiyatlandırmanın temel belirleyicisi, ne tür bir ürün satıldığıdır. Oyun kategorisinde bulunan onlara ürün çeşidini birçok farlı alanda kullanabilir ve açıklamaları için kitaplarını tercih edebilirsiniz.  Akıl oyunları kategorisi çok geniş bir yelpazede olan konu olduğu için kampanya fiyatları da değişebilmektedir.  Bir ürünün fiyatı hakkında bilgi almak üzere ürün içeriğini görebilirsiniz. Çeşitli fiyatlar konusunda açıklama kısımları ayrıntılı şekilde vardır.

Satranç Öğrenme Kitapları

Akıl oyunları kategorisinde satranç oyunu ve bu oyunu açıklayan içeriklerin olduğu kitapları bulabilirsiniz. Satranç oyunu çok yaygın olmakla beraber gelecekte olacak adımları tahmin etmek üzere oynanan bir strateji oyunudur. Bu oyunda türlü adım özellikleri olan parçalara göre ilerleme kaydedilir. Fil, at, kale vs. çapraz, ileri yan gibi adım özelliklere göre oynanarak sonuç almak gerekir.  Satranç öğrenme işlemlerinde nasıl hareket edildiği, hareket edilecek alanla ilgili oyunun nasıl ve hangi adımlarla sonlandırılacağı konuları önem kazanır.  Satranç öğrenmek isteyen kişilerin kategori içinde birçok çeşitte kitap ve oyun türünü bulması mümkündür.

Arama kriterlerini değiştir
120 Kayıt bulundu Toplam 6 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kapat