Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Alaçatı Rehberi 2010 Grup Yayıncılık | KitapGezegeni

Alaçatı Rehberi 2010

Yazar: Kolektif
Yayınevi / Marka: Grup Yayıncılık
ISBN
9789750178085
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
263
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
İngilizce
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%25 İNDİRİM
14,81
11,11
Stokta yok
9789750178085
382592
Alaçatı Rehberi 2010
Alaçatı Rehberi 2010
11.11

Alaçatı Rehberi 2010 Kitabında neler var? Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan Alaçatı Rehberi 2010un içerisinde, Alaçatının en güzel 42 butik oteliyle, 12 restoran ve 6 sörf merkezinin tanıtım sayfalarına yer verildi. Konumu, ulaşımı, coğrafyası, tarihi bilgilerin yanı sıra, yeme-içme adresleri, windsurf merkezleri, çevrede gezilebilecek yerler, etkinlikler, Alaçatının kültür-sanat hayatı, alışveriş olanakları okura aktarılıyor. Alaçatının geçmişinden günümüz konaklama ve eğlence tesislerine, gezilecek yerlerinden bölgesel yemeklerine, mitolojik efsanelerinden rüzgar değirmenlerine kadar her ayrıntıyı bulabilecek, bölgesel bilgi ve fotoğraflara çok kolay ulaşacaksınız. Rehberde bölge ile ilgili her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar bulacak ve kendi kendinize; acaba yapamadığım bir şey kaldı mı? diye sormayacaksınız... Butik Oteller Kitabı ve Konaklama Evleri Kitabının yayımcısı Grup Yayıncılık tarafından hazırlanan rehber çok titiz bir çalışmanın ürünü oldu. Bu rehberle gezin, Alaçatı keyfinizi katlayın! Son yıllarda Türkiyenin ve aynı zamanda da Dünyanın en popüler tatil beldelerinden biri haline gelen Alaçatı geçmişi günümüze tüm doğallığı ile aktaran şirin bir belde. 90a yakın butik oteli, taş ve cumbalı evleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları, bölgenin yerel mimarisine sadık kalınarak dekore edilmiş restoranları, cafe-barları, plaj ve plaj-kulüpleri dışında, Türkiyeye Windsurf sporunu sevdiren, dünya ve Avrupa Windsurf Şampiyonalarına ev sahipliği yapan organizasyonlarla tanınıyor. Yaz sezonunda yaklaşık 80 bin kişinin ziyaret ettiği ve elit kesime hitap eden bu tatil beldesi için, Alaçatı Rehberi bu yıl Grup Yayıncılık tarafından yayına hazırlandı.

  • Açıklama
    • Alaçatı Rehberi 2010 Kitabında neler var? Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan Alaçatı Rehberi 2010un içerisinde, Alaçatının en güzel 42 butik oteliyle, 12 restoran ve 6 sörf merkezinin tanıtım sayfalarına yer verildi. Konumu, ulaşımı, coğrafyası, tarihi bilgilerin yanı sıra, yeme-içme adresleri, windsurf merkezleri, çevrede gezilebilecek yerler, etkinlikler, Alaçatının kültür-sanat hayatı, alışveriş olanakları okura aktarılıyor. Alaçatının geçmişinden günümüz konaklama ve eğlence tesislerine, gezilecek yerlerinden bölgesel yemeklerine, mitolojik efsanelerinden rüzgar değirmenlerine kadar her ayrıntıyı bulabilecek, bölgesel bilgi ve fotoğraflara çok kolay ulaşacaksınız. Rehberde bölge ile ilgili her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar bulacak ve kendi kendinize; acaba yapamadığım bir şey kaldı mı? diye sormayacaksınız... Butik Oteller Kitabı ve Konaklama Evleri Kitabının yayımcısı Grup Yayıncılık tarafından hazırlanan rehber çok titiz bir çalışmanın ürünü oldu. Bu rehberle gezin, Alaçatı keyfinizi katlayın! Son yıllarda Türkiyenin ve aynı zamanda da Dünyanın en popüler tatil beldelerinden biri haline gelen Alaçatı geçmişi günümüze tüm doğallığı ile aktaran şirin bir belde. 90a yakın butik oteli, taş ve cumbalı evleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları, bölgenin yerel mimarisine sadık kalınarak dekore edilmiş restoranları, cafe-barları, plaj ve plaj-kulüpleri dışında, Türkiyeye Windsurf sporunu sevdiren, dünya ve Avrupa Windsurf Şampiyonalarına ev sahipliği yapan organizasyonlarla tanınıyor. Yaz sezonunda yaklaşık 80 bin kişinin ziyaret ettiği ve elit kesime hitap eden bu tatil beldesi için, Alaçatı Rehberi bu yıl Grup Yayıncılık tarafından yayına hazırlandı.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kolektif
Kolektif kitapları ve Kolektif eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat