Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Alemlere Rahmet Hz. Muhammed Gülhane Yayınları | KitapGezegeni

Alemlere Rahmet Hz. Muhammed

Yazar: Cahit Eriş
Yayınevi / Marka: Gülhane Yayınları
ISBN
9786055914080
Boyut
15.00x21.50
Sayfa Sayısı
308
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2010-09
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
10,00
7,50
Stokta yok
9786055914080
383828
Alemlere Rahmet Hz. Muhammed
Alemlere Rahmet Hz. Muhammed
7.50
Hayat boyunca yazmayı düşlediğim kitapların başında "Allah'ın varlığı ve birliği," ile cihanın serveri öncüsü, hâtem - ül enbiya peygamberlerin sonuncusu, örnek insan ve Resûl Hz. Muhammed Mustafa sallallâhü aleyhi vessellem ile ilgili kitaplar idi. Cenâb - ı kibriyâ, Kadir - i Mutlak yüce Allah'a şükürler olsun ki, Ahir ömrümde de olsa bunları yazmayı bu aciz kula nasip etti. Hamdü senalar olsun...Hz. Peygamber (sav)'in hayatı elbetteki ciltlere sığmayacak kadar büyüklükte, derinlikte ve özellikte olmakla birlikte O'nun hayatını doğumundan başlayarak mucizelerle dolu mücadelelerini bilhassa, günümüzün gençleri rahat okusun ve kavrasın diye âdeta özetledim.Bunu yaparken de kolay anlaşılması için, günümüzün konuşulan Türkçesi ve sade bir dille yazmaya gayret ettim. Hayırlara vesile olur inşâallah.
  • Açıklama
    • Hayat boyunca yazmayı düşlediğim kitapların başında "Allah'ın varlığı ve birliği," ile cihanın serveri öncüsü, hâtem - ül enbiya peygamberlerin sonuncusu, örnek insan ve Resûl Hz. Muhammed Mustafa sallallâhü aleyhi vessellem ile ilgili kitaplar idi. Cenâb - ı kibriyâ, Kadir - i Mutlak yüce Allah'a şükürler olsun ki, Ahir ömrümde de olsa bunları yazmayı bu aciz kula nasip etti. Hamdü senalar olsun...Hz. Peygamber (sav)'in hayatı elbetteki ciltlere sığmayacak kadar büyüklükte, derinlikte ve özellikte olmakla birlikte O'nun hayatını doğumundan başlayarak mucizelerle dolu mücadelelerini bilhassa, günümüzün gençleri rahat okusun ve kavrasın diye âdeta özetledim.Bunu yaparken de kolay anlaşılması için, günümüzün konuşulan Türkçesi ve sade bir dille yazmaya gayret ettim. Hayırlara vesile olur inşâallah.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Cahit Eriş
Cahit Eriş kitapları ve Cahit Eriş eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat