Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi

Amigurumi Oyuncak

Amigurumi Oyuncak  

Amigurumi oyuncak   kategorisinde kampanyalı bir şekilde alabileceğiniz birçok ürün vardır. Bu ürünlerden bazılarını çok sayıda alabilirsiniz.

Amigurumi Oyuncak  

Amigurumi oyuncak  nedir diye soranlar için bez işlemeli bebek şeklinde özetlenebilir. Yani elle yapılan ve oyuncak haline getirilen bez bebeklerdir. Bu bebek türlerinin özellikleri, kendi içerisinde değişebilir. Oyuncak yapısının iç kısmı ve ana malzemeleri değişken özellikte olabilir. Oyuncak içindeki doldurma kısımları genellikle pamuk ya da bez parçalarından olur. Bazı hallerde de örme bebek şeklinde de işlem olabilir. Örme bebeklerde üretimi yapan firma ya da kişiler kurumsal bir düzeyde verilmek üzere ürün alabilir. Ürün almak için birçok kişinin seçtiği platformumuzda bu ürünlerden yapılan anahtarlık gibi artıları da elde edebilirsiniz.

Amigurmi Oyuncak Fiyatları Neler?

Hangi oyuncak ne kadar diye soranlar için kategorimiz içerisinde birçok detayı görebilirsiniz.   Oyuncak türleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan amigurmi oyuncaklar fiyat açısından büyük malzemelerde çoğalırken küçük malzemelerde değişebilir. Yani hem tasarım özellikleri hem de bazı oyuncak fiyatları değişken özellikte bir kategori kullanımı yapar. Fiyatlandırma açısından kampanya sorularınızı ve incelemelerinizi sitemizde yapabilir, ürün ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Hayvanlı Amigurumi Oyuncak  

Amigurumi oyuncak   türlerinden biri de hayvanlı olan bez bebeklerdir. Bez bebekler, sağlıklı bir çocuk oyuncak türü olarak karşımıza çıkar. Hayvan görüntüsündeki bez bebeklerde, köpek, kedi, kuş, fil, ayı gibi türlü hayvan görüntülerini elde edebilirsiniz. Bu görüntüler çocukların görsel algılarının gelişmesinde faydalıdır.  Hayvanlı amigurumi oyuncak modellerini başka çocuklara hediye edebilirsiniz. Oyuncak amigurumi almadan önce bazı detaylara da önem vermelisiniz.

  • Hediye alacaksanız çocuk bu oyuncağı oynayabilecek yaşta olmalıdır. Çünkü oyuncak oynama yaşı önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.
  • Bir oyun alanında ürünlerden almadan önce kumaş özelliklerine bakmalısınız. Her üründe bez bebek üretim malzemesinin içeriklerini kategorideki ürün açıklamalarında görebilirsiniz. Oyuncak malzeme detaylarının görüntü açısından bakıldığında çözüm süreçlerinde fiyat ve ürün kalitesinde paralellik olmasına önem vermelisiniz.
  • Bütçenize en uygun ürünleri alacaksanız bunu yaparken kampanya takibinde bulunabilirsiniz. Bir ürünün kampanyalı alımı birçok açıdan avantaj sağlar.

 

  

Arama kriterlerini değiştir
Kapat