Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Anayasa Candır On İki Levha Yayınları | KitapGezegeni

Anayasa Candır

Yazar: Ayşe Odman
Yayınevi / Marka: On İki Levha Yayınları
ISBN
9786257334785
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
154
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
4
Basım Tarihi
2021-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%15 İNDİRİM
22,00
18,70
Stokta yok
9786257334785
383338
Anayasa Candır
Anayasa Candır
18.70

Cumhuriyet'imiz, Ata'mızın ve atalarımızın yürekten dileklerinin ürünüdür. Onlar, bu uğurda ömürlerini adayarak, öz vatanımızda barış, güven ve refah içerisinde özgürce birlikte yaşamayı, kültürlerini geliştirebilmeyi dilediler. Bu köklü kültürün hamurunda ise, saygı, sevgi, özgürlük, hakseverlik ve barış var. Kölelik dönemlerinin hesaplarının görüldüğü, sömürgeciliğin ifşa olduğu ve lanetlendiği bu günlerde, Kurtuluş Savaşı destanımızın ve insanlık değerleri üzerine kurulan ulus devletimizin tüm insanlık ailesi için sunduğu modelin önemi daha da iyi anlaşılıyor. Bu modele sahip çıkabilmemizin yolu, Anayasa'mızın temel değerlerini ve taşıyıcı sütunlarını özümsemekten, sevmekten ve korumaktan geçiyor. Yarınlarımıza güvenle bakabilmemiz, gençlerimize bu bilinci aşılayabilmemiz sayesinde olacaktır.

  • Açıklama
    • Cumhuriyet'imiz, Ata'mızın ve atalarımızın yürekten dileklerinin ürünüdür. Onlar, bu uğurda ömürlerini adayarak, öz vatanımızda barış, güven ve refah içerisinde özgürce birlikte yaşamayı, kültürlerini geliştirebilmeyi dilediler. Bu köklü kültürün hamurunda ise, saygı, sevgi, özgürlük, hakseverlik ve barış var. Kölelik dönemlerinin hesaplarının görüldüğü, sömürgeciliğin ifşa olduğu ve lanetlendiği bu günlerde, Kurtuluş Savaşı destanımızın ve insanlık değerleri üzerine kurulan ulus devletimizin tüm insanlık ailesi için sunduğu modelin önemi daha da iyi anlaşılıyor. Bu modele sahip çıkabilmemizin yolu, Anayasa'mızın temel değerlerini ve taşıyıcı sütunlarını özümsemekten, sevmekten ve korumaktan geçiyor. Yarınlarımıza güvenle bakabilmemiz, gençlerimize bu bilinci aşılayabilmemiz sayesinde olacaktır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Ayşe Odman
Ayşe Odman kitapları ve Ayşe Odman eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat