Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Andy Warhol Felsefesi Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Andy Warhol Felsefesi
A'dan B'ye ve Gerisin Geriye

Yazar: Andy Warhol
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
3990000033942
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
256
Baskı
3
Basım Tarihi
2016-10
Çeviren
Elif Gökteke
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Orijinal Adı
The Philosophy of Andy Warhol From A to B and Back Again
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
20,37
15,68
Stokta yok
3990000033942
382042
Andy Warhol Felsefesi
Andy Warhol Felsefesi A'dan B'ye ve Gerisin Geriye
Sel Yayıncılık
15.68

"Ama ünlü olmak o kadar da önemli değil. Ünlü olmasaydım Andy Warhol olduğum için vurulmazdım." -Andy Warhol- Sanatın "Pop Prensi" Andy Warhol - Aşk, seks, yemek, güzellik, sanat, şöhret, çalışma, para, başarı, New York, sanat sosyetesi ve dahası üzerine samimi ve muzip yorumlarından oluşan felsefesini açıklıyor. Kendisini de yermekten çekinmeyen bir üslupla, matrak bir yaklaşımla "karısı" diye adlandırdığı teybine kaydettiği düşüncelerini, kimi zaman etrafındaki herhangi bir "B"ye, kimi zaman da doğrudan okur / izleyicilerine sergiliyor. Polonya göçmeni annesinden Amerikan taşrasındaki çocukluğuna, Liz Taylor'dan Rolling Stones'a, Fabrika'sından filmlerindeki oyuncularına, Andy'den B'ye ve gerisin geriye... "Keskin. Kesin. Bay Warhol'un her zamanki şaşırtıcı samimiyeti. Sürekli bir eğlence ve esinlenme."

-Truman Capote

 • Açıklama
  • "Ama ünlü olmak o kadar da önemli değil. Ünlü olmasaydım Andy Warhol olduğum için vurulmazdım." -Andy Warhol- Sanatın "Pop Prensi" Andy Warhol - Aşk, seks, yemek, güzellik, sanat, şöhret, çalışma, para, başarı, New York, sanat sosyetesi ve dahası üzerine samimi ve muzip yorumlarından oluşan felsefesini açıklıyor. Kendisini de yermekten çekinmeyen bir üslupla, matrak bir yaklaşımla "karısı" diye adlandırdığı teybine kaydettiği düşüncelerini, kimi zaman etrafındaki herhangi bir "B"ye, kimi zaman da doğrudan okur / izleyicilerine sergiliyor. Polonya göçmeni annesinden Amerikan taşrasındaki çocukluğuna, Liz Taylor'dan Rolling Stones'a, Fabrika'sından filmlerindeki oyuncularına, Andy'den B'ye ve gerisin geriye... "Keskin. Kesin. Bay Warhol'un her zamanki şaşırtıcı samimiyeti. Sürekli bir eğlence ve esinlenme."

   -Truman Capote

 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Andy Warhol
Andy Warhol kitapları ve Andy Warhol eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat