Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Annemin Bilezikleri Morışık Yayınları | KitapGezegeni

Annemin Bilezikleri

Yayınevi / Marka: Morışık Yayınları
ISBN
9786054704163
Boyut
10.50x19.50
Sayfa Sayısı
100
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
2
Basım Tarihi
2015-01
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%20 İNDİRİM
7,50
6,00
Stokta yok
9786054704163
382807
Annemin Bilezikleri
Annemin Bilezikleri
6.00

Bir gece yarısı, şiddetli bir patlama ile evlerimiz sarsıldı. Evlerimizin tabanından gelen büyük bir patlama ve uğultu ile kendimizi dışarı attık. SAnki büyük bir depremle sarsılmıştık. Bütün köy halkı dışarıdaydı. Hemen yanı başımızdaki madenden bir toz bulutu, gökyüzünü griye boyamıştı. Işıl ışıl yanan madenin ışıkları toz bulutu arasında çok silik görünüyordu. Ne olduğunu anlayamadan ikinci patlama ile sarsıldık. Ayaklarımız yerden kesildi. Köy içinde koşuşturmalar, bağırışlar başladı. Depremden kurtulmak için köy meydanlarında toplandık. Saatler sonra korkumuzun nedenini öğrendiğimizde hepimiz donakaldık.

  • Açıklama
    • Bir gece yarısı, şiddetli bir patlama ile evlerimiz sarsıldı. Evlerimizin tabanından gelen büyük bir patlama ve uğultu ile kendimizi dışarı attık. SAnki büyük bir depremle sarsılmıştık. Bütün köy halkı dışarıdaydı. Hemen yanı başımızdaki madenden bir toz bulutu, gökyüzünü griye boyamıştı. Işıl ışıl yanan madenin ışıkları toz bulutu arasında çok silik görünüyordu. Ne olduğunu anlayamadan ikinci patlama ile sarsıldık. Ayaklarımız yerden kesildi. Köy içinde koşuşturmalar, bağırışlar başladı. Depremden kurtulmak için köy meydanlarında toplandık. Saatler sonra korkumuzun nedenini öğrendiğimizde hepimiz donakaldık.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Cebrail Sürücü
Cebrail Sürücü kitapları ve Cebrail Sürücü eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat