Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Aşkla Dayanmak Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Aşkla Dayanmak

Yazar: Jale Sancak
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9799755701119
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
118
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
6,48
4,99
Stokta yok
9799755701119
382066
Aşkla Dayanmak
Aşkla Dayanmak
4.99

"Gözleri karanlığa iyice alıştı. Az ötede Meryemce, sonra Yalıini, Kuzeyce, yalıyarın üzerinde Sahilsaraylar, sonra Anna!Anna'ya gitmek imkansız değildi artık, o unutmayan yüzüyle daima soran ve acıtan, unutmayan yüzüyle gönendiren genç kadına, o sevgili varlığa.Bir düş olmaktan çıkacaktı Anna. Küçük Yakup'la, olmadı eskici Danyal'le haber salacaktı. Gelecekti; Anna'nın incir kokan boynunu koklayıp açılacaktı, ırmaksı sarı saçları arasında kaybolacaktı topuzunu çözüp, en güzel kayboluşlardan biri olacaktı bu, ince edamına bakacaktı uzun uzun, ardından özleyen bedenine uzanacaktı, Anna gene okşayacaktı onu uslu uslu, evlandını incitmekten korkarcasına seven bir anne gibi. Yeis, yağı uçup gidecekti."İşte bu aşkla dayandı.Yangınla sınadı, bu aşkla dayandı.Bu kez de başka yolcularla, başka bir yolculukta, kayıp anahtarların, açamadığımız kilitlerin, gene de aşkla dayanmanın, dayanabilmenin öykülerinde yol alacağız.

  • Açıklama
    • "Gözleri karanlığa iyice alıştı. Az ötede Meryemce, sonra Yalıini, Kuzeyce, yalıyarın üzerinde Sahilsaraylar, sonra Anna!Anna'ya gitmek imkansız değildi artık, o unutmayan yüzüyle daima soran ve acıtan, unutmayan yüzüyle gönendiren genç kadına, o sevgili varlığa.Bir düş olmaktan çıkacaktı Anna. Küçük Yakup'la, olmadı eskici Danyal'le haber salacaktı. Gelecekti; Anna'nın incir kokan boynunu koklayıp açılacaktı, ırmaksı sarı saçları arasında kaybolacaktı topuzunu çözüp, en güzel kayboluşlardan biri olacaktı bu, ince edamına bakacaktı uzun uzun, ardından özleyen bedenine uzanacaktı, Anna gene okşayacaktı onu uslu uslu, evlandını incitmekten korkarcasına seven bir anne gibi. Yeis, yağı uçup gidecekti."İşte bu aşkla dayandı.Yangınla sınadı, bu aşkla dayandı.Bu kez de başka yolcularla, başka bir yolculukta, kayıp anahtarların, açamadığımız kilitlerin, gene de aşkla dayanmanın, dayanabilmenin öykülerinde yol alacağız.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Jale Sancak
Jale Sancak kitapları ve Jale Sancak eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat