Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Avengers: Zaman Tükeniyor 1. Kitap Gerekli Şeyler Yayıncılık | KitapGe

Avengers: Zaman Tükeniyor 1. Kitap

Yayınevi / Marka: Gerekli Şeyler Yayıncılık
ISBN
9786059141628
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
144
Baskı
1
Basım Tarihi
2016-07
Çeviren
Tulgan Köksal
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 5-12 gündür.
%30 İNDİRİM
34,00
23,80
Stokta yok
9786059141628
383923
Avengers: Zaman Tükeniyor 1. Kitap
Avengers: Zaman Tükeniyor 1. Kitap
23.80

Jonathan Hickman'ın iki yıldır inşa ettiği dehşet verici efsane, epik sonuna doğru ilerliyor. Dünya'nın En Kudretli Kahramanları ve İlluminati, sonunda... Son Aşım'ın olacağı güne geldi! Original Sin'de olanlardan sekiz ay sonra... ve İlluminati'nin umutsuz, dünya yok edici hareketlerinden sonra... Avengers için çok şey değişti. Günahlarından nasıl sağ çıktılar? Bu esnada Cabal, yeni ve çok daha ölümcül bir kadroya sahip oldu ama niyetleri karmaşık. İki ekip de dünyalarını kurtarmak için savaşacak... ama acaba yaptıkları bunca savaş ve fedakarlık, zamanın herkes için tükeneceği ana onları hazırladı mı?

  • Açıklama
    • Jonathan Hickman'ın iki yıldır inşa ettiği dehşet verici efsane, epik sonuna doğru ilerliyor. Dünya'nın En Kudretli Kahramanları ve İlluminati, sonunda... Son Aşım'ın olacağı güne geldi! Original Sin'de olanlardan sekiz ay sonra... ve İlluminati'nin umutsuz, dünya yok edici hareketlerinden sonra... Avengers için çok şey değişti. Günahlarından nasıl sağ çıktılar? Bu esnada Cabal, yeni ve çok daha ölümcül bir kadroya sahip oldu ama niyetleri karmaşık. İki ekip de dünyalarını kurtarmak için savaşacak... ama acaba yaptıkları bunca savaş ve fedakarlık, zamanın herkes için tükeneceği ana onları hazırladı mı?

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Jonathan Hickman
Jonathan Hickman kitapları ve Jonathan Hickman eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat