Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Aynadaki Dişi Şeytan Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Aynadaki Dişi Şeytan

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755704906
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
125
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2011-09
Çeviren
Ayşegül Yurdaçalış
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Orijinal Adı
La Diabla En El Espejo
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
9,26
7,13
Stokta yok
9789755704906
382074
Aynadaki Dişi Şeytan
Aynadaki Dişi Şeytan
Sel Yayıncılık
7.13
Salvadorlu genç kadın Olga Maria'nın evinin salonunda sebepsiz yere öldürülmesinden en çok yakın arkadaşı Laura Rivera etkilenir. Cinayeti kimin ya da kimlerin tezgahladığını bulana dek huzur bulamayan Laura'nın sonuca ulaşmak için çırpınışları, gürültücü, hezeyanlı monoloğu, tüm gevezelikleri ve süreç içinde deliliğe meyletmesiyle ilerleyen roman, okuyucuyu San Salvador'un iç savaş sonrası kaotik toplumsal dokusunda gayrimeşru ilişkilerden devasa boyutlu finans skandallarına karmaşık ve karanlık politik komplolara çarpıcı gözlemler içeren maceralı bir yolculuğa çıkarıyor.Yazar karanlık, dehşet uyandıran ama bir yandan da mizahi eserinde, huzursuz ve takıntılı anlatıcısı üzerinden çöküntü halindeki bir toplumu resmederken, ülkedeki çürüme, yozlaşma ve her tür kötülüğü en açık şekilde gözler önüne seriyor.Laura çevresini saran "şeytan"lara şüpheyle bakıyor. Peki ama aynada gördüğü aslında kim?
  • Açıklama
    • Salvadorlu genç kadın Olga Maria'nın evinin salonunda sebepsiz yere öldürülmesinden en çok yakın arkadaşı Laura Rivera etkilenir. Cinayeti kimin ya da kimlerin tezgahladığını bulana dek huzur bulamayan Laura'nın sonuca ulaşmak için çırpınışları, gürültücü, hezeyanlı monoloğu, tüm gevezelikleri ve süreç içinde deliliğe meyletmesiyle ilerleyen roman, okuyucuyu San Salvador'un iç savaş sonrası kaotik toplumsal dokusunda gayrimeşru ilişkilerden devasa boyutlu finans skandallarına karmaşık ve karanlık politik komplolara çarpıcı gözlemler içeren maceralı bir yolculuğa çıkarıyor.Yazar karanlık, dehşet uyandıran ama bir yandan da mizahi eserinde, huzursuz ve takıntılı anlatıcısı üzerinden çöküntü halindeki bir toplumu resmederken, ülkedeki çürüme, yozlaşma ve her tür kötülüğü en açık şekilde gözler önüne seriyor.Laura çevresini saran "şeytan"lara şüpheyle bakıyor. Peki ama aynada gördüğü aslında kim?
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Horacio Castellanos Moya
Horacio Castellanos Moya kitapları ve Horacio Castellanos Moya eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat