Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Bambaşka Hayatlar Sel Yayıncılık | KitapGezegeni Bambaşka Hayatlar Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Bambaşka Hayatlar

Yazar: Cem Uçan
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755702711
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
120
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
6,48
4,99
Stokta yok
9789755702711
382079
Bambaşka Hayatlar
Bambaşka Hayatlar
4.99

Sıradan insanların sıradan hayatlarına doğru yapılan bir gezinti... Ne görkemli hikayeler ne de büyük laflar eden kahramanlar var bu gezintide... Sadece her yerde rastlayabileceğimiz insanların hayatları... İçinde bulundukları insanlık durumları... "Sıradan" bir şeyden hikaye çıkarmak merak saikimizi yükseltip aniden yarım bırakmak... Bambaşka Hayatlardan bitmemiş hikayelere. Bir ilk kitap için bir şeyler söylemek oldukça güç, belki de anlamsız. Çünkü bu noktadan sonra tüm yazılanlar aslında okura ait oluyor. Her birinin zihninde yeniden yazılacak olan öykülere dönüşüyor. Karakterler kitabın sayfaları arasında fark edilmeyi bekliyorlar. Dileriz öyküler okuyucusuna ulaşır.

  • Açıklama
    • Sıradan insanların sıradan hayatlarına doğru yapılan bir gezinti... Ne görkemli hikayeler ne de büyük laflar eden kahramanlar var bu gezintide... Sadece her yerde rastlayabileceğimiz insanların hayatları... İçinde bulundukları insanlık durumları... "Sıradan" bir şeyden hikaye çıkarmak merak saikimizi yükseltip aniden yarım bırakmak... Bambaşka Hayatlardan bitmemiş hikayelere. Bir ilk kitap için bir şeyler söylemek oldukça güç, belki de anlamsız. Çünkü bu noktadan sonra tüm yazılanlar aslında okura ait oluyor. Her birinin zihninde yeniden yazılacak olan öykülere dönüşüyor. Karakterler kitabın sayfaları arasında fark edilmeyi bekliyorlar. Dileriz öyküler okuyucusuna ulaşır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Cem Uçan
Cem Uçan kitapları ve Cem Uçan eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat