Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Bankalarla Yapılan İşlemlerin Muhasebeleştirilmesi ve Değerlemesi Ekin

Bankalarla Yapılan İşlemlerin Muhasebeleştirilmesi ve Değerlemesi

ISBN
9786053279617
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
254
Basım Yeri
Bursa
Baskı
1
Basım Tarihi
2019-09
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%5 İNDİRİM
32,00
30,40
Stokta yok
9786053279617
382130
Bankalarla Yapılan İşlemlerin Muhasebeleştirilmesi ve Değerlemesi
Bankalarla Yapılan İşlemlerin Muhasebeleştirilmesi ve Değerlemesi
Ekin Basım Yayın - Akademik Kitaplar
30.40

Kitap da, işletmeler tarafından uygulamada en çok kullanılan mevduat, kredi kartı ile yapılan satışlar ve kredi ürünlerinin Vergi Usul Kanunu (VUK) ve Türkiye Muhasebe ve Finansal Raporlama Standartlanna (TFRS) göre muhasebeleştirilmesi ve değerlemesi karşılaştırılmalı olarak açıklanmış. Konuların daha iyi anlaşılması için öncelikle işletmelerin uygulamada en çok kullandıkları bankacılık ürünleri hakkında bilgi verilmiş, daha sonra bu ürünlerin gerek VUK gerek TFRS'ye göre değerleme ilkeleri belirtilerek muhasebeleştirilme işlemleri örnekler üzerinde gösterilmiş.

  • Açıklama
    • Kitap da, işletmeler tarafından uygulamada en çok kullanılan mevduat, kredi kartı ile yapılan satışlar ve kredi ürünlerinin Vergi Usul Kanunu (VUK) ve Türkiye Muhasebe ve Finansal Raporlama Standartlanna (TFRS) göre muhasebeleştirilmesi ve değerlemesi karşılaştırılmalı olarak açıklanmış. Konuların daha iyi anlaşılması için öncelikle işletmelerin uygulamada en çok kullandıkları bankacılık ürünleri hakkında bilgi verilmiş, daha sonra bu ürünlerin gerek VUK gerek TFRS'ye göre değerleme ilkeleri belirtilerek muhasebeleştirilme işlemleri örnekler üzerinde gösterilmiş.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Mehmet Maşuk Fidan
Mehmet Maşuk Fidan kitapları ve Mehmet Maşuk Fidan eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat