Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Bir Aşk Daha Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Bir Aşk Daha

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755700205
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
208
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
9,26
7,13
Stokta yok
9789755700205
382099
Bir Aşk Daha
Bir Aşk Daha
7.13

Kendine özgü bir öykü türü yaratan Muzaffer Buyrukçu, Bir Aşk Daha'da yer alan öykülerinde, yaşamımızı bir uçtan öteki uca sürükleyen sorunları irdelemektedir. O sorunların sıkıştırıp bunalttığı kişilerin, tutkularını, duygularını, hayallerini harmanlar. Onların boyuna eskiyen, boyuna yenilenen ilişkilerini, mutluluk ya da mutsuzluklarını, başarıyla başarısızlıklarını sergiler. Cinselliğin patladığı noktalardaki kıvılcımları yangına dönüştüren sevişmeleri aydınlatır. Çöken evliliklere, örselenen birlikteliklere ışık tutar.

  • Açıklama
    • Kendine özgü bir öykü türü yaratan Muzaffer Buyrukçu, Bir Aşk Daha'da yer alan öykülerinde, yaşamımızı bir uçtan öteki uca sürükleyen sorunları irdelemektedir. O sorunların sıkıştırıp bunalttığı kişilerin, tutkularını, duygularını, hayallerini harmanlar. Onların boyuna eskiyen, boyuna yenilenen ilişkilerini, mutluluk ya da mutsuzluklarını, başarıyla başarısızlıklarını sergiler. Cinselliğin patladığı noktalardaki kıvılcımları yangına dönüştüren sevişmeleri aydınlatır. Çöken evliliklere, örselenen birlikteliklere ışık tutar.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Muzaffer Buyrukçu
Muzaffer Buyrukçu kitapları ve Muzaffer Buyrukçu eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat