Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Bitki Mitosları Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Bitki Mitosları

Yazar: Deniz Gezgin
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755703350
Boyut
14.50x21.50
Sayfa Sayısı
198
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
4
Basım Tarihi
2017-08
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
16,67
12,84
Stokta yok
9789755703350
383060
Bitki Mitosları
Bitki Mitosları
12.84

Doğadaki tüm hayvanlar, bitkiler ve insanlar bir dengenin ürünüdürler. Ortak yaşam alanında birbirlerini tamamlarlar. Bazen yanlışlıklar olur ve bu denge bozulur. İşte o zaman koca doğa bir silkinmeyle her şeyi üzerinde atar ve yeniden düzenini kurar. İnsanlar çok eski çağlardan beri doğanın hareketlerine tanık olmuşlardır. Mitoslar bunu en iyi yansıtıcısıdır. Bitki Mitosları doğaya biraz daha yakından bakmak ve bitkilerin gizemli dünyasını mitosların dilinden okumak isteyenleri mitoloji dünyasında büyülü ve heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor.

  • Açıklama
    • Doğadaki tüm hayvanlar, bitkiler ve insanlar bir dengenin ürünüdürler. Ortak yaşam alanında birbirlerini tamamlarlar. Bazen yanlışlıklar olur ve bu denge bozulur. İşte o zaman koca doğa bir silkinmeyle her şeyi üzerinde atar ve yeniden düzenini kurar. İnsanlar çok eski çağlardan beri doğanın hareketlerine tanık olmuşlardır. Mitoslar bunu en iyi yansıtıcısıdır. Bitki Mitosları doğaya biraz daha yakından bakmak ve bitkilerin gizemli dünyasını mitosların dilinden okumak isteyenleri mitoloji dünyasında büyülü ve heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Deniz Gezgin
Deniz Gezgin kitapları ve Deniz Gezgin eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat