Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Butik Oteller Kitabı 2007 Boutique Hotels Book Grup Yayıncılık | Kitap Butik Oteller Kitabı 2007 Boutique Hotels Book Grup Yayıncılık | Kitap

Butik Oteller Kitabı 2007 Boutique Hotels Book

Yazar: Kolektif
Yayınevi / Marka: Grup Yayıncılık
ISBN
9789750178009
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
384
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
İngilizce
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%25 İNDİRİM
17,59
13,19
Stokta yok
9789750178009
382600
Butik Oteller Kitabı 2007 Boutique Hotels Book
Butik Oteller Kitabı 2007 Boutique Hotels Book
13.19

Türkiye'nin ilk Butik Oteller kitabıyla karşınızdayız! Yaklaşık 18 bin kilometre yol kat ettik, Türkiye'nin pek çok yerini gezdik, gittiğimiz yerlerde özel konaklama adresleri belirledik ve ilk etepta 159 oteli seçerek, sizin için elinizin altından hiç ayırmayacağınız rehber bir konaklama kitabı hazırladık. Bu kitaptan gerçekten faydalanabilmeniz için öncelikle bizim gibi tatil köyleri ve devasa 5 yıldızlı otellerden hoşlanmamanız, hatta sıkıcı bulmanız gerekiyor. Çünkü sayfalarımızda dış görünüm ve mantık itibarıyla böyle otellere rastlamayacaksınız. Ancak hizmet kaltesi aynı olanlar var elbet! Genel olarak butik otel kavramına uyan, belki çok lüks, sofistike ve özel bir mimariye sahip oluşlarıyla, belki de sadece konumlarıyla, çevresiyle, sıcaklığıyla, sunduğu olanaklarla veya sadece deniz kenarında, enfes bir doğal çevrenin içinde yer alışıyla hoşunuza gidecek otellere yer verdik.

  • Açıklama
    • Türkiye'nin ilk Butik Oteller kitabıyla karşınızdayız! Yaklaşık 18 bin kilometre yol kat ettik, Türkiye'nin pek çok yerini gezdik, gittiğimiz yerlerde özel konaklama adresleri belirledik ve ilk etepta 159 oteli seçerek, sizin için elinizin altından hiç ayırmayacağınız rehber bir konaklama kitabı hazırladık. Bu kitaptan gerçekten faydalanabilmeniz için öncelikle bizim gibi tatil köyleri ve devasa 5 yıldızlı otellerden hoşlanmamanız, hatta sıkıcı bulmanız gerekiyor. Çünkü sayfalarımızda dış görünüm ve mantık itibarıyla böyle otellere rastlamayacaksınız. Ancak hizmet kaltesi aynı olanlar var elbet! Genel olarak butik otel kavramına uyan, belki çok lüks, sofistike ve özel bir mimariye sahip oluşlarıyla, belki de sadece konumlarıyla, çevresiyle, sıcaklığıyla, sunduğu olanaklarla veya sadece deniz kenarında, enfes bir doğal çevrenin içinde yer alışıyla hoşunuza gidecek otellere yer verdik.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kolektif
Kolektif kitapları ve Kolektif eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat