Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Captain America - Kızıl Tehdit Marmara Çizgi | KitapGezegeni Captain America - Kızıl Tehdit Marmara Çizgi | KitapGezegeni

Captain America - Kızıl Tehdit

Yazar: Ed Brubaker
Yayınevi / Marka: Marmara Çizgi
ISBN
9786059985680
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
168
Baskı
1
Basım Tarihi
2016-08
Çeviren
Emre Taşkıran
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 5-12 gündür.
%25 İNDİRİM
52,00
39,00
Stokta yok
9786059985680
383953
Captain America - Kızıl Tehdit
Captain America - Kızıl Tehdit
39.00

Altı ay önce Crossbones, Red Skull'ın kızını, devlete ait bir ıslah kampından kaçırmış ve kayıplara karışmıştı. Ama artık sonsuz kötülüğe gebe bu ikili, ortabatı A.B.D.'de A.I.M.'i darma duman etmek için geri döndü. Fakat Captain America ve Ajan 13'ün olaya dahil olup işlerin sarpa saracağı hesaba katılmamıştı! Sonrasında Cap, eski ortağını aramak için Atlantik Okyanus'unu aşacak ve eski silah arkadaşlarıyla yeniden omuz omuza çarpışacak. Ama okyanusları aşanlar Captain America ve Kış Askeri ile sınırlı kalmıyor. Crossbones ve Sin'in de intikam rotası, onları Cap'le aynı hedefe götürüyor! Peki ya Captain America'nın yeni düşmanı, Dünya'nın en güçlü şirketlerinden birinin sahibi eski Sovyet generali Aleksander Lukin ile Red Skull arasındaki ilişki ne?

  • Açıklama
    • Altı ay önce Crossbones, Red Skull'ın kızını, devlete ait bir ıslah kampından kaçırmış ve kayıplara karışmıştı. Ama artık sonsuz kötülüğe gebe bu ikili, ortabatı A.B.D.'de A.I.M.'i darma duman etmek için geri döndü. Fakat Captain America ve Ajan 13'ün olaya dahil olup işlerin sarpa saracağı hesaba katılmamıştı! Sonrasında Cap, eski ortağını aramak için Atlantik Okyanus'unu aşacak ve eski silah arkadaşlarıyla yeniden omuz omuza çarpışacak. Ama okyanusları aşanlar Captain America ve Kış Askeri ile sınırlı kalmıyor. Crossbones ve Sin'in de intikam rotası, onları Cap'le aynı hedefe götürüyor! Peki ya Captain America'nın yeni düşmanı, Dünya'nın en güçlü şirketlerinden birinin sahibi eski Sovyet generali Aleksander Lukin ile Red Skull arasındaki ilişki ne?

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Ed Brubaker
Ed Brubaker kitapları ve Ed Brubaker eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat