Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Çıkarın Kağıtları Muziplik Yapıcaz Öğrenci Muziplikleri-1 Say Çocuk |

Çıkarın Kağıtları Muziplik Yapıcaz Öğrenci Muziplikleri-1
Bu Kitabı Öğretmeninden Uzak Tut

Yazar: Cihan Demirci
Yayınevi / Marka: Say Çocuk
ISBN
9789754684414
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
224
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2003
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
15,00
11,55
Stokta yok
9789754684414
383750
Çıkarın Kağıtları Muziplik Yapıcaz Öğrenci Muziplikleri-1
Çıkarın Kağıtları Muziplik Yapıcaz Öğrenci Muziplikleri-1 Bu Kitabı Öğretmeninden Uzak Tut
11.55

Rahat olun!.. Kağıtlar bu kez yazılı için çıkmıyor sevgili öğrenci arkadaşlar!.. Ayrıca o kağıtlar bunca yıldır "yazılı" için çıktı da n'oldu?.. Çarpık eğitim sistemimizin başı göğe mi erdi?.. Ezberci eğitim sistemimizin içler acısı hali alınan binlerce "SIFIR" la ortada malumunuz!.. "Çıkarın Kağıtları Muziplik Yapıcaz" da yazılı için çıkmayan kağıtlar bu kez çok daha hayırlı, çok daha keyifli bir iş için; "muziplik" için çıkıyor!.. Mizah edebiyatımızın kendine özgü bir tarz yaratmış ustalarından Cihan Demirci, ezberci eğitim sisteminin kurbanı öğrenci arkadaşlarla yıllardır birlikte...Onların okullarına gidiyor, onlarla söyleşiyor, onlarla kitaplarını imzalıyor, onları dinleyip, onları gözlemliyor... Bu kitap' ta; A' dan Z' ye öğretmen tiplerinden, öğretmenlerin gizli silahlarına, A'dan Z'ye öğrenci tiplerinden, öğretmenlere karşı kullanılacak muzip düşüncelere, okul yılları anılarından, özlü ve tozlu sözlere, derslerde karşımıza çıkan acayip problemlerden yeniden hayata döndürecek pek çok şey var!... SON UYARI: Bu hınzır ve muzip kitabı AMAN ÖĞRETMENLERDEN UZAK TUTUNUZ!..

  • Açıklama
    • Rahat olun!.. Kağıtlar bu kez yazılı için çıkmıyor sevgili öğrenci arkadaşlar!.. Ayrıca o kağıtlar bunca yıldır "yazılı" için çıktı da n'oldu?.. Çarpık eğitim sistemimizin başı göğe mi erdi?.. Ezberci eğitim sistemimizin içler acısı hali alınan binlerce "SIFIR" la ortada malumunuz!.. "Çıkarın Kağıtları Muziplik Yapıcaz" da yazılı için çıkmayan kağıtlar bu kez çok daha hayırlı, çok daha keyifli bir iş için; "muziplik" için çıkıyor!.. Mizah edebiyatımızın kendine özgü bir tarz yaratmış ustalarından Cihan Demirci, ezberci eğitim sisteminin kurbanı öğrenci arkadaşlarla yıllardır birlikte...Onların okullarına gidiyor, onlarla söyleşiyor, onlarla kitaplarını imzalıyor, onları dinleyip, onları gözlemliyor... Bu kitap' ta; A' dan Z' ye öğretmen tiplerinden, öğretmenlerin gizli silahlarına, A'dan Z'ye öğrenci tiplerinden, öğretmenlere karşı kullanılacak muzip düşüncelere, okul yılları anılarından, özlü ve tozlu sözlere, derslerde karşımıza çıkan acayip problemlerden yeniden hayata döndürecek pek çok şey var!... SON UYARI: Bu hınzır ve muzip kitabı AMAN ÖĞRETMENLERDEN UZAK TUTUNUZ!..

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Cihan Demirci
Cihan Demirci kitapları ve Cihan Demirci eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat