Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Çin Denemeleri Say Yayınları | KitapGezegeni

Çin Denemeleri
Erdem, Aşk, Ahlak, Güzellik, Sanat, Eğitim Gibi Klasik Değerlerin "Ahlakın Özüne Varmış Bilgeler" Aracılığıyla Dile Getirilmesi

Yayınevi / Marka: Say Yayınları
ISBN
9789754681345
Boyut
13.00x19.00
Sayfa Sayısı
199
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Çeviren
W. Eberhard
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
6,00
4,62
Stokta yok
9789754681345
383788
Çin Denemeleri
Çin Denemeleri Erdem, Aşk, Ahlak, Güzellik, Sanat, Eğitim Gibi Klasik Değerlerin "Ahlakın Özüne Varmış Bilgeler" Aracılığıyla Dile Getirilmesi
4.62
Doğu, yüzyıllar boyunca merak uyandıran, gizemli bir uzaklığın simgesi olmuştur. Doğasıyla, yaşam biçimiyle, sanatıyla, gelenek ve görenekleriyle...Okurlarımıza sunduğumuz bu kitap, "gizemli Doğu"nun bir parçası olan Çin edebiyatına yöneliktir.Çin edebiyatında en eski ve en çok kullanılan türlerden "deneme", iki bin yıldan bu yana canlılığını sürdürmektedir.Bu kitapta denemenin doğuşu, gelişimi, canlılığının nedenleri, mistik kaynakları, yazın ve biçem konusundaki özgün düşünceleri ortaya koyacak örnekler yer almaktadır.
  • Açıklama
    • Doğu, yüzyıllar boyunca merak uyandıran, gizemli bir uzaklığın simgesi olmuştur. Doğasıyla, yaşam biçimiyle, sanatıyla, gelenek ve görenekleriyle...Okurlarımıza sunduğumuz bu kitap, "gizemli Doğu"nun bir parçası olan Çin edebiyatına yöneliktir.Çin edebiyatında en eski ve en çok kullanılan türlerden "deneme", iki bin yıldan bu yana canlılığını sürdürmektedir.Bu kitapta denemenin doğuşu, gelişimi, canlılığının nedenleri, mistik kaynakları, yazın ve biçem konusundaki özgün düşünceleri ortaya koyacak örnekler yer almaktadır.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kolektif
Kolektif kitapları ve Kolektif eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat