Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Çocuklar İçin Şantiye Günlüğü Ferenc B. Regös YEM Yayın

Çocuklar İçin Şantiye Günlüğü
Bir Evi Tasarlamak ve Yapmak

Yayınevi / Marka: YEM Yayın
ISBN
9789944757379
Boyut
31.00x23.50
Sayfa Sayısı
15
Baskı
1
Çeviren
Bahar Siber
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%20 İNDİRİM
27,78
22,22
Stokta yok
9789944757379
522693
Çocuklar İçin Şantiye Günlüğü
Çocuklar İçin Şantiye Günlüğü Bir Evi Tasarlamak ve Yapmak
YEM Yayın
22.22

Bir çocuğun, ailece yaşayacakları evin bir mimar tarafından tasarlanması ve ardından inşa edilmesi sürecini ayrıntılarla, adım adım anlattığı kitabın yazarlarından Rolf Troyka, okurları bu eğlenceli ve öğretici sürece katılmaya şu sözlerle davet ediyor: "Şantiye heyecan verici bir yerdir. Çevrede, kazı makinesi, beton karıştırıcı ve harıl harıl çalışan işçiler vardır. Daha önce herkes mutlaka bir şantiyenin önünde durup inşaat çalışmalarını izlemiştir. "İnşaat alanına girmek tehlikeli ve yasaktır!" yazısını görünce belki de öfkeye kapılmıştır. Ne yazık ki bütün o aletlerin ve makinelerin arasında dolaşmak gerçekten de tehlikelidir. İşte bu yüzden bu kitabı hazırladık! Bu kitapla gerçek bir şantiyeye giderek mimarların, duvarcıların, elektrikçilerin, demircilerin ve öteki işçilerin/ustaların çalışmalarını izleyebilir ve bir evin yapımı tamamlanana dek bütün yapılanları görebilirsiniz. Kimbilir, belki bir gün siz de bir mimarla birlikte bir ev yaparsınız!"

  • Açıklama
    • Bir çocuğun, ailece yaşayacakları evin bir mimar tarafından tasarlanması ve ardından inşa edilmesi sürecini ayrıntılarla, adım adım anlattığı kitabın yazarlarından Rolf Troyka, okurları bu eğlenceli ve öğretici sürece katılmaya şu sözlerle davet ediyor: "Şantiye heyecan verici bir yerdir. Çevrede, kazı makinesi, beton karıştırıcı ve harıl harıl çalışan işçiler vardır. Daha önce herkes mutlaka bir şantiyenin önünde durup inşaat çalışmalarını izlemiştir. "İnşaat alanına girmek tehlikeli ve yasaktır!" yazısını görünce belki de öfkeye kapılmıştır. Ne yazık ki bütün o aletlerin ve makinelerin arasında dolaşmak gerçekten de tehlikelidir. İşte bu yüzden bu kitabı hazırladık! Bu kitapla gerçek bir şantiyeye giderek mimarların, duvarcıların, elektrikçilerin, demircilerin ve öteki işçilerin/ustaların çalışmalarını izleyebilir ve bir evin yapımı tamamlanana dek bütün yapılanları görebilirsiniz. Kimbilir, belki bir gün siz de bir mimarla birlikte bir ev yaparsınız!"

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Ferenc B. Regös
Ferenc B. Regös kitapları ve Ferenc B. Regös eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat