Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Eğitimde Kalite Yolculuğu Gülhane Yayınları | KitapGezegeni Eğitimde Kalite Yolculuğu Gülhane Yayınları | KitapGezegeni

Eğitimde Kalite Yolculuğu

Yayınevi / Marka: Gülhane Yayınları
ISBN
9799944537093
Boyut
12.00x19.50
Sayfa Sayısı
196
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
13,00
9,75
Stokta yok
9799944537093
383832
Eğitimde Kalite Yolculuğu
Eğitimde Kalite Yolculuğu
9.75
Kalite ihtiyaçları belirleme ve daha iyi sonuçlara ve başarılara ulaşabilme çabasıdır.Kalite verimlilik, esneklik ve etkili olmaktırKalite kullanıma uygunlukturKalite bir yaşam tarzı ve hayat felsefesidirKalite saygı ve nezakettirEğitim de kalite yolculuğu, okullardaki çalışmaların daha nitelikli, saygın ve görünür özellikler taşımasında gösterilen çabadır. Hayatın tüm alanlarında olduğu gibi eğitim kurumlarında da bu sorumluluğun yerine getirilmesinde tüm eğitimcilere ve özellikle eğitim yöneticilerin ebüyük görevler düşmektedir.
  • Açıklama
    • Kalite ihtiyaçları belirleme ve daha iyi sonuçlara ve başarılara ulaşabilme çabasıdır.Kalite verimlilik, esneklik ve etkili olmaktırKalite kullanıma uygunlukturKalite bir yaşam tarzı ve hayat felsefesidirKalite saygı ve nezakettirEğitim de kalite yolculuğu, okullardaki çalışmaların daha nitelikli, saygın ve görünür özellikler taşımasında gösterilen çabadır. Hayatın tüm alanlarında olduğu gibi eğitim kurumlarında da bu sorumluluğun yerine getirilmesinde tüm eğitimcilere ve özellikle eğitim yöneticilerin ebüyük görevler düşmektedir.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Ahmet Çağlayan
Ahmet Çağlayan kitapları ve Ahmet Çağlayan eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat