Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Enerji Beden Hekimliği Ruh ve Madde Yayınları | KitapGezegeni

Enerji Beden Hekimliği

Yayınevi / Marka: Ruh ve Madde Yayınları
ISBN
9809758007007
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
288
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
8,80
6,60
Stokta yok
9809758007007
382181
Enerji Beden Hekimliği
Enerji Beden Hekimliği
6.60

Hastanede narkozitör, reanimatör ve kalp hastalıkları uzmanı olarak çalışan yazar, kalp cerrahisi ve böbrek nakli teknikleri alanında yapılan gelişmelere katkıda bulunmuştur. Meslek yaşamının ilk yıllarında, annesinin ölüm döşeğinde, materyalist dünyanın dikkate aldığı görünüşün ardında başka gerçekliklerin olduğunu ve bu gerçekliklerin görünen her şey gibi apaçık olduğunu anladı. O güne kadar inanmış olduğu şeyler bir anda yıkıldı. Tıbbın ve insanın saklı gerçeğini bulmak için yeni bir yol aramaya başladı. Farklı tıbbi tedavi yöntemlerinin incelenmesi bunun bir yoluydu, astroloji de başka bir yoldu. Tüm bu yollar ona süptil bir dünyanın yolunu açıyordu. Spiritüel bir mürşidin eserlerini okumak yavaş yavaş dünyasını aydınlattı. Yaşayan en büyük şifacı olan Antonio Agpaoa ile karşılaşması gelişimini daha da hızlandırdı çünkü onun sayesinde hazır olmayan kişilerin ulaşamayacağı süptil bir dünyaya girdi.Fizik yasaları farklı Üç Dünya'ya ait olan fizik, enerjetik ve ruhsal olan Üç Beden'in varlığını öğrendi. Bu kitapta anatomi, fizyoloji denilen bilim dallarını ve enerjetik bedenin hastalıklarını anlatmaya çalıştı. Biz bu kitapta klâsik tıbbın bazı başarısızlıklarının ve çözümlerinin nedenlerini açıkça görüyoruz. Şifacı olunca;yazar, çok az bilinen, kabul edilmeyen bir alanın işlerliğini açıkça ortaya koyup sınırlarını belirlemeye çalıştı. Bu, tıp tarihinde çok önemli bir sayfaydı.

  • Açıklama
    • Hastanede narkozitör, reanimatör ve kalp hastalıkları uzmanı olarak çalışan yazar, kalp cerrahisi ve böbrek nakli teknikleri alanında yapılan gelişmelere katkıda bulunmuştur. Meslek yaşamının ilk yıllarında, annesinin ölüm döşeğinde, materyalist dünyanın dikkate aldığı görünüşün ardında başka gerçekliklerin olduğunu ve bu gerçekliklerin görünen her şey gibi apaçık olduğunu anladı. O güne kadar inanmış olduğu şeyler bir anda yıkıldı. Tıbbın ve insanın saklı gerçeğini bulmak için yeni bir yol aramaya başladı. Farklı tıbbi tedavi yöntemlerinin incelenmesi bunun bir yoluydu, astroloji de başka bir yoldu. Tüm bu yollar ona süptil bir dünyanın yolunu açıyordu. Spiritüel bir mürşidin eserlerini okumak yavaş yavaş dünyasını aydınlattı. Yaşayan en büyük şifacı olan Antonio Agpaoa ile karşılaşması gelişimini daha da hızlandırdı çünkü onun sayesinde hazır olmayan kişilerin ulaşamayacağı süptil bir dünyaya girdi.Fizik yasaları farklı Üç Dünya'ya ait olan fizik, enerjetik ve ruhsal olan Üç Beden'in varlığını öğrendi. Bu kitapta anatomi, fizyoloji denilen bilim dallarını ve enerjetik bedenin hastalıklarını anlatmaya çalıştı. Biz bu kitapta klâsik tıbbın bazı başarısızlıklarının ve çözümlerinin nedenlerini açıkça görüyoruz. Şifacı olunca;yazar, çok az bilinen, kabul edilmeyen bir alanın işlerliğini açıkça ortaya koyup sınırlarını belirlemeye çalıştı. Bu, tıp tarihinde çok önemli bir sayfaydı.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Janine Fontaine
Janine Fontaine kitapları ve Janine Fontaine eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat