Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Eşzamanlılık Ruh ve Madde Yayınları | KitapGezegeni

Eşzamanlılık
Bilim, Mit ve Kozmik Şakacı

Yazar: Mark Holland
Yayınevi / Marka: Ruh ve Madde Yayınları
ISBN
9789758007431
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
220
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
9,26
6,95
Stokta yok
9789758007431
382185
Eşzamanlılık
Eşzamanlılık Bilim, Mit ve Kozmik Şakacı
6.95

Eser, Carl Gustav Jung ve Wolfgang Pauli'nin çalışmalarının yanı sıra, Heisenberg ve Bohm'un çalışmalarını da ele almaktadır. Yazarlar, özellikle Kozmik şakacı Hermes''e ait Yunan efsanesi gibi eski ve modern mitolojilerde tasvir edilen eşzamanlılık konusunu ayrıntılarıyla inlemektedir. Geleneksel disiplinleri aşan benzersiz yaklaşımları, doğanın gizli modeli içine doğru bir göz atma süreci içinde, bu karmaşık kavramın zeki bir keşfini sunmaktadır.

  • Açıklama
    • Eser, Carl Gustav Jung ve Wolfgang Pauli'nin çalışmalarının yanı sıra, Heisenberg ve Bohm'un çalışmalarını da ele almaktadır. Yazarlar, özellikle Kozmik şakacı Hermes''e ait Yunan efsanesi gibi eski ve modern mitolojilerde tasvir edilen eşzamanlılık konusunu ayrıntılarıyla inlemektedir. Geleneksel disiplinleri aşan benzersiz yaklaşımları, doğanın gizli modeli içine doğru bir göz atma süreci içinde, bu karmaşık kavramın zeki bir keşfini sunmaktadır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Mark Holland
Mark Holland kitapları ve Mark Holland eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat