Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi

Fırsat Ürünleri

Fırsat Ürünleri  

Fırsat ürünleri   kategorisi üzerinde çok sayıda kategoriden yüzlerce ürünü temin edebilir, avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

 Kampanyalı Kitap Setleri

 Bazı yayın grubu ürünlerinde set halinde alımlarda büyük fırsat yakalayabilirsiniz.   Ayın yazarları bölümündeki fırsatları değerlendirebilirsiniz. Her ay bu avantajlı indirimli kitap günleri değişebilmektedir. %45-50’lere varan bir değişim ürünü görülebilir. Bunun yanında bazı ürünleri aldığınızda yanında defter hediye olabilmektedir.  Kitap kategorisi fırsatlarında imzalı kitaplar, sınırlı sayıda size sunulabilmektedir.  Bazı kitaplarda da fırsat ürünleri  içerisinde ilk 300 tane gibi sınırlı satışlarda büyük indirimleri bulabilirsiniz. Yani bazı kitaplarda birtakım şartlar yerine getirilince ortaya indirimli sonuçlar çıkabilir. Sitemizde ayrıca kargo bedava ürünleri de vardır. 60 lira ve üzerinde 5 lira kargo bedeli alınırken 100 lira ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo işlemi yapılmaktadır.

Kırtasiye Malzemelerinde Fırsat Ürünleri

Kırtasiye malzemelerinde birçok fırsat ürününü bularak çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Defterler, kalem türleri,  iz bırakan kitap kutular,  dosyalar vs. gibi birçok artı sağlanabilir. Kırtasiye malzemelerinden hangileri hoşunuza gidiyorsa bu ürünleri takip ederek çözüm bulabilirsiniz.

 Hobi Oyuncak Fırsat Ürünleri

Sitemiz üzerinde en beğenilen kategorilerden biri de hobi fırsat ürünleridir. Bu alanda birçok seçeneği temin edebilirsiniz. Hobi alanlarında oyuncak dışı birçok ürünü bulabilirsiniz. Akıl oyunları, amigurumi bez bebek türleri gibi hediyeliklerle de alakalı fırsatları görebilirsiniz.

Fırsat ürünleri neden ucuz

Fırsat ürünleri stokta kalan bazı ürünlerin kampanyalı şekilde eritilmesi konusunda önemli bir satı tekniği olarak vardır. Ucuz fırsat malzemelerinden bazıları çoklu alım yapacak olan kişilerde birçok açıdan artı demektir. Örneğin ucuz bir üründen alarak birçok kişiye hediye edebilirsiniz. Bu işlemlerde önemli olan takipte kalarak nerden ne zaman indirim geleceğini bilmektir.

Fırsat Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fırsat ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken bir detay ne tür bir ürüne ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerektiğidir. Fırsat ürünlerinin takı kategorisinde alınacak olan kısmı varsa dikkat edilmesi gereken kısım doğru ürünü bulabilmektir. Bir ürün bütçeye uygunsa ve bir yandan da sizin içerik beklentinizi karşılayan nitelikteyse doğru demektir. Kategorilerden diğer alanları da takip edebilirsiniz.

 

 

 

Arama kriterlerini değiştir
45 Kayıt bulundu Toplam 3 Sayfa << < 1 2 3 > >>
Kapat