Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Garfield Geri Dönüyor Güloğlu Yayıncılık | KitapGezegeni

Garfield Geri Dönüyor

Yazar: Scott Nickel
Yayınevi / Marka: Güloğlu Yayıncılık
ISBN
9786055947101
Boyut
19.50x27.50
Sayfa Sayısı
32
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2008
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
13,89
10,42
Stokta yok
9786055947101
383564
Garfield Geri Dönüyor
Garfield Geri Dönüyor
10.42

Gafieldin Çizgi Roman Dünyasında sahne arkasında olmaktan bıktığı zaman neler olduğunu okuyun. Hayatın diğer tarafda daha güzel olduğunu sanan Garfield Gerçek Dünya ya kaçmaya karar verir. Arkadaşlarını, ailesini ve işini arkada bırakır, fakat kısa bir süre içinde gerçek yaşamdaki kedilerin sahne dünyasındaki eğlencelerden hoşlanmadıklarını öğrenir. Bir gün sonraki gazete baskıya girmeden, Çizgi Roman Dünyasına geri dönemezse, çizgi romanının iptal edileceğini duyan Garfield büyük bir şoka uğrar. Bugüne kadar Çizgi Roman Dünyasını terk eden hiç kimse geri dönemem iştir. Garfieldin çizgi roman sayfalarına geri dönüş yolculuğu şeytani güçler onun önüne çıktığında daha da tehlikeli ve korkulu bir hal alır. Garfield mutluluğun gerçek dünyada değil, aslında yüreğinin olduğu yerde bulunduğunu öğrenip, Çizgi Roman Dünyasına geri dönebilecek mi acaba?

  • Açıklama
    • Gafieldin Çizgi Roman Dünyasında sahne arkasında olmaktan bıktığı zaman neler olduğunu okuyun. Hayatın diğer tarafda daha güzel olduğunu sanan Garfield Gerçek Dünya ya kaçmaya karar verir. Arkadaşlarını, ailesini ve işini arkada bırakır, fakat kısa bir süre içinde gerçek yaşamdaki kedilerin sahne dünyasındaki eğlencelerden hoşlanmadıklarını öğrenir. Bir gün sonraki gazete baskıya girmeden, Çizgi Roman Dünyasına geri dönemezse, çizgi romanının iptal edileceğini duyan Garfield büyük bir şoka uğrar. Bugüne kadar Çizgi Roman Dünyasını terk eden hiç kimse geri dönemem iştir. Garfieldin çizgi roman sayfalarına geri dönüş yolculuğu şeytani güçler onun önüne çıktığında daha da tehlikeli ve korkulu bir hal alır. Garfield mutluluğun gerçek dünyada değil, aslında yüreğinin olduğu yerde bulunduğunu öğrenip, Çizgi Roman Dünyasına geri dönebilecek mi acaba?

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Scott Nickel
Scott Nickel kitapları ve Scott Nickel eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat