Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Geçiş Ayinleri Deniz Üçlemesi 1. Kitap Sel Yayıncılık | KitapGezegeni Geçiş Ayinleri Deniz Üçlemesi 1. Kitap Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Geçiş Ayinleri Deniz Üçlemesi 1. Kitap

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789757019749
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
251
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
18,52
14,26
Stokta yok
9789757019749
382392
Geçiş Ayinleri Deniz Üçlemesi 1. Kitap
Geçiş Ayinleri Deniz Üçlemesi 1. Kitap
Sel Yayıncılık
14.26

Romanlarında insanlık gerçeğini en karanlık yönleriyle gözler önüne sermeyi amaçlayan Nobel ödüllü İngiliz yazar William Golding, 19. Yüzyılın ilk yarısında İngiltere'den Avusturalya'ya bir deniz yolculuğuna çağırıyor bizi. Üniversiteden yeni mezun olan Edmund Talbot, soylu vaftiz babasının torpiliyle Avusturalya'da önemli bir göreve atanmıştır. Gemiye binmeden önce vaftiz babası ona bir defter verip yolculukta başından geçenleri yazmasını ister.

  • Açıklama
    • Romanlarında insanlık gerçeğini en karanlık yönleriyle gözler önüne sermeyi amaçlayan Nobel ödüllü İngiliz yazar William Golding, 19. Yüzyılın ilk yarısında İngiltere'den Avusturalya'ya bir deniz yolculuğuna çağırıyor bizi. Üniversiteden yeni mezun olan Edmund Talbot, soylu vaftiz babasının torpiliyle Avusturalya'da önemli bir göreve atanmıştır. Gemiye binmeden önce vaftiz babası ona bir defter verip yolculukta başından geçenleri yazmasını ister.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Sir William Gerald Golding
Sir William Gerald Golding kitapları ve Sir William Gerald Golding eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat