Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Gizemli Coğrafyalar Han Yayıncılık | KitapGezegeni

Gizemli Coğrafyalar

Yazar: Orhan Kural
Yayınevi / Marka: Han Yayıncılık
ISBN
9786055640033
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
279
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
2
Basım Tarihi
2010-03
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%20 İNDİRİM
11,11
8,89
Stokta yok
9786055640033
383356
Gizemli Coğrafyalar
Gizemli Coğrafyalar
Han Yayıncılık
8.89
"Türkiye'nin Modern Evliya Çelebisi" olarak bilinen ve şu ana kadar tam 216 ülke gezen, onlarca farklı ülkede dünya rekoru olacak sayıda konferans ve seminer veren, pek çok gazetede köşe yazıları ve TV kanallarında programları yayınlanan Türkiye Gezginler Kulübü (Derneği) kurucu başkanı, İTÜ Maden Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın hazırladığı bu kitap, Dünyayı, dünyanın farklı coğrafyaları ve insanlarını merak edenler için mükemmel bir fırsat...1. baskısı için Aziz Nesin usta bakın ne yazmış kitabın girişinde: "Orhan Kural'ın kitabını okurken ve çocuklara okuturken hem çok şey öğrendim, hem de coşkulandım." Han Yayınları arasında çıkan bu kitap tam 280 sayfa. Son 16 sayfası birbirinden ilginç fotoğraflara ayrılmış.Peki hangi ülkeleri kaleme almış gezginlerin piri Orhan Kural?Haiti, Slovenya, Malta, Kosta Rika, Panama, Dominik Cumhuriyeti, Madagaskar, Komor Adaları, Portekiz, Endonezya-Sulawesi, Zenzibar... Yetmez mi? O zaman Kural'ın sayısı 10'u geçen diğer gezi kitaplarını arayıp bulun.
  • Açıklama
    • "Türkiye'nin Modern Evliya Çelebisi" olarak bilinen ve şu ana kadar tam 216 ülke gezen, onlarca farklı ülkede dünya rekoru olacak sayıda konferans ve seminer veren, pek çok gazetede köşe yazıları ve TV kanallarında programları yayınlanan Türkiye Gezginler Kulübü (Derneği) kurucu başkanı, İTÜ Maden Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın hazırladığı bu kitap, Dünyayı, dünyanın farklı coğrafyaları ve insanlarını merak edenler için mükemmel bir fırsat...1. baskısı için Aziz Nesin usta bakın ne yazmış kitabın girişinde: "Orhan Kural'ın kitabını okurken ve çocuklara okuturken hem çok şey öğrendim, hem de coşkulandım." Han Yayınları arasında çıkan bu kitap tam 280 sayfa. Son 16 sayfası birbirinden ilginç fotoğraflara ayrılmış.Peki hangi ülkeleri kaleme almış gezginlerin piri Orhan Kural?Haiti, Slovenya, Malta, Kosta Rika, Panama, Dominik Cumhuriyeti, Madagaskar, Komor Adaları, Portekiz, Endonezya-Sulawesi, Zenzibar... Yetmez mi? O zaman Kural'ın sayısı 10'u geçen diğer gezi kitaplarını arayıp bulun.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Orhan Kural
Orhan Kural kitapları ve Orhan Kural eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat