Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Gül Kokulu Annelerimiz Gündönümü Yayınları | KitapGezegeni

Gül Kokulu Annelerimiz
Peygamberimizin Hanımları

Yayınevi / Marka: Gündönümü Yayınları
ISBN
9789756382967
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
172
Baskı
2
Basım Tarihi
2010
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
9,00
6,75
Stokta yok
9789756382967
383656
Gül Kokulu Annelerimiz
Gül Kokulu Annelerimiz Peygamberimizin Hanımları
6.75

Gül Kokulu Annelerimiz, gül devrinin abide hanımlar, yeryüzünün eşsiz yıldızlarıydı. Onlar ömürlerini Efendiler Efendisinin en yakınında, vahiy atmosferinde geçirmiş ve bir kadının dünyada erişeceği en yüksek makamlara ermişlerdi. Neticede onlar, İnsanlığın İftihar Tablosunun ötelerde kendileriyle iftihar edeceği değerler üstü değerleri kazanırken; insanlık mertebelerinin de hep en yükseğinde yer almışlardı. Ve asırlar boyu her müminin gönlünde taht kurup, cennetin de sultanları olmuşlardı. Efendimizin hanımlarının muhabet dolu hayatlarını dillendirmeye çalışan bu çalışma, sevgiye ve huzura en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu zamanda, gül devrinden ılık bir sevgi melteminin bizlere ulaşmasını ve kalplerimizi okşamasını sağlayacak bir demet gül niteliğindedir.

  • Açıklama
    • Gül Kokulu Annelerimiz, gül devrinin abide hanımlar, yeryüzünün eşsiz yıldızlarıydı. Onlar ömürlerini Efendiler Efendisinin en yakınında, vahiy atmosferinde geçirmiş ve bir kadının dünyada erişeceği en yüksek makamlara ermişlerdi. Neticede onlar, İnsanlığın İftihar Tablosunun ötelerde kendileriyle iftihar edeceği değerler üstü değerleri kazanırken; insanlık mertebelerinin de hep en yükseğinde yer almışlardı. Ve asırlar boyu her müminin gönlünde taht kurup, cennetin de sultanları olmuşlardı. Efendimizin hanımlarının muhabet dolu hayatlarını dillendirmeye çalışan bu çalışma, sevgiye ve huzura en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu zamanda, gül devrinden ılık bir sevgi melteminin bizlere ulaşmasını ve kalplerimizi okşamasını sağlayacak bir demet gül niteliğindedir.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Gülşen Gazel
Gülşen Gazel kitapları ve Gülşen Gazel eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat