Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Gurdjieff ve Ouspensky Öğretisi Üstüne Psikolojik Yorumlar 2. Cilt Ruh

Gurdjieff ve Ouspensky Öğretisi Üstüne Psikolojik Yorumlar 2. Cilt

Yayınevi / Marka: Ruh ve Madde Yayınları
ISBN
9789756377345
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
405
Baskı
1
Basım Tarihi
2010-06
Çeviren
Tufan Göbekçin
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Orijinal Adı
Psychological Commettaries on the Teaching of Gurdjieff and Ouspensky Volume 2
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
27,78
20,84
Stokta yok
9789756377345
382194
Gurdjieff ve Ouspensky Öğretisi Üstüne Psikolojik Yorumlar 2. Cilt
Gurdjieff ve Ouspensky Öğretisi Üstüne Psikolojik Yorumlar 2. Cilt
20.84

Dr. Maurice Nicoll İngiliz tıbbi psikoloji alanında çok iyi tanınan bir öncüdür. Uzun yıllar boyunca, İngiltere'deki çalışma gruplarına haftalık dersler verdi. Aynen kayıtlara geçirilen ve Yorumlar'ı oluşturmak üzere basılan bu konuşmalar, Dr. Nicoll'ün daha sonra yazdığı kitaplarda ayrıntılı olarak ele aldığı temel fikirleri içermektedir. Belirli derin fikirlerin günlük yaşama derhal uygulanmasıyla ilgili oldukları için Yorumlar daha incelikli bir yazımın her zaman koruyamayacağı türden, kendine özgü bir değere sahiptir. Yorumlar, yazarı şahsen tanıyamayacak ama aynı sürgit dönüşüm ile ilgilenen yeni nesil tarafından sevgiyle okunmaktadır.

  • Açıklama
    • Dr. Maurice Nicoll İngiliz tıbbi psikoloji alanında çok iyi tanınan bir öncüdür. Uzun yıllar boyunca, İngiltere'deki çalışma gruplarına haftalık dersler verdi. Aynen kayıtlara geçirilen ve Yorumlar'ı oluşturmak üzere basılan bu konuşmalar, Dr. Nicoll'ün daha sonra yazdığı kitaplarda ayrıntılı olarak ele aldığı temel fikirleri içermektedir. Belirli derin fikirlerin günlük yaşama derhal uygulanmasıyla ilgili oldukları için Yorumlar daha incelikli bir yazımın her zaman koruyamayacağı türden, kendine özgü bir değere sahiptir. Yorumlar, yazarı şahsen tanıyamayacak ama aynı sürgit dönüşüm ile ilgilenen yeni nesil tarafından sevgiyle okunmaktadır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Maurice Nicoll
Maurice Nicoll kitapları ve Maurice Nicoll eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat