Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Güzel Hayatı Yaratmak Ruh ve Madde Yayınları | KitapGezegeni Güzel Hayatı Yaratmak Ruh ve Madde Yayınları | KitapGezegeni

Güzel Hayatı Yaratmak
Ruh Varlığı Olduğumuzun Şuuruyla Yaşamak

Yazar: Beyaz Kartal
Yayınevi / Marka: Ruh ve Madde Yayınları
ISBN
9789758007486
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
88
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
1998-03
Çeviren
Kader Aykul
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Orijinal Adı
Beatiful Road Home
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
5,56
4,17
Stokta yok
9789758007486
382200
Güzel Hayatı Yaratmak
Güzel Hayatı Yaratmak Ruh Varlığı Olduğumuzun Şuuruyla Yaşamak
4.17

Rehben varlık Beyat Kartal, bu kitapta okuyucularına, çok uzun bir zaman ince günlük hayatlarındaki deneyimleri aracılığıyla ruhsal tekamülün kesinlikle güvenli patikasında yola koyulduklarını hatırlatıyor. Hayat bir ceza değildir; aksine hayatın tüm gerçeği ışık ve sevgidir. Kendimizi ve dünyayı ağır, kaba ve fiziksel olarak algılayan, sadece bizim kararmış şuurumuzdur. Farkındalığı geliştirmek mutluluk getirir, ancak o zaman dünyasal ve sınırlı gözlerle değil, kalbimizin tam anlayışı ile görmeye başlarız. Yaşam zorlu, sıkıntılı ve acı dolu olmaktan çıkar, güzel hayatı yaratmaya başlarız.

Bu kitapta en derin huzur ve ilhamı bulacaksınız.

 • Açıklama
  • Rehben varlık Beyat Kartal, bu kitapta okuyucularına, çok uzun bir zaman ince günlük hayatlarındaki deneyimleri aracılığıyla ruhsal tekamülün kesinlikle güvenli patikasında yola koyulduklarını hatırlatıyor. Hayat bir ceza değildir; aksine hayatın tüm gerçeği ışık ve sevgidir. Kendimizi ve dünyayı ağır, kaba ve fiziksel olarak algılayan, sadece bizim kararmış şuurumuzdur. Farkındalığı geliştirmek mutluluk getirir, ancak o zaman dünyasal ve sınırlı gözlerle değil, kalbimizin tam anlayışı ile görmeye başlarız. Yaşam zorlu, sıkıntılı ve acı dolu olmaktan çıkar, güzel hayatı yaratmaya başlarız.

   Bu kitapta en derin huzur ve ilhamı bulacaksınız.

 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Beyaz Kartal
Beyaz Kartal kitapları ve Beyaz Kartal eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat