Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Hasta Hayat Depoları Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Hasta Hayat Depoları
İskenderi Metinler

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755703381
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
275
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
3
Basım Tarihi
2011-12
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
13,89
10,70
Stokta yok
9789755703381
382782
Hasta Hayat Depoları
Hasta Hayat Depoları İskenderi Metinler
Sel Yayıncılık
10.70
Küçük İskender'in toplu şiirlerini kapsayan seriye ait bu kitap, Çürük Et Deposu, Eski Kral Deposu ile birlikte hiç yayımlanmamış Yanlış Cinayet Deposu'nu da yayına katarak 300 şiir/metin'le depolanmış, sığınaklara indirilmiş, tecrit edilmiş kimi hayatların hayal kurma hakkını korumayı, kollamayı sürdürüyor.Sıradan ve sistemli var oluşun dışında da canlılar: Onların hafızası, evrenin senaryosunu saklıyor. Senaryo ele geçirilmeyen defalarca okunup ezberlenmesi, kuşaktan kuşağa söz'le, dil'le aktarılması gerek.Küçük İskender, "yalan" hastalıkları ve "ciddi" yalnızlıkları bir kez daha Türkçe'ye çeviriyor.
  • Açıklama
    • Küçük İskender'in toplu şiirlerini kapsayan seriye ait bu kitap, Çürük Et Deposu, Eski Kral Deposu ile birlikte hiç yayımlanmamış Yanlış Cinayet Deposu'nu da yayına katarak 300 şiir/metin'le depolanmış, sığınaklara indirilmiş, tecrit edilmiş kimi hayatların hayal kurma hakkını korumayı, kollamayı sürdürüyor.Sıradan ve sistemli var oluşun dışında da canlılar: Onların hafızası, evrenin senaryosunu saklıyor. Senaryo ele geçirilmeyen defalarca okunup ezberlenmesi, kuşaktan kuşağa söz'le, dil'le aktarılması gerek.Küçük İskender, "yalan" hastalıkları ve "ciddi" yalnızlıkları bir kez daha Türkçe'ye çeviriyor.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Küçük İskender
Küçük İskender kitapları ve Küçük İskender eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat