Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Hayat Siyah Ölüm Beyaz Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Hayat Siyah Ölüm Beyaz

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9759755702172
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
80
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
5,56
4,28
Stokta yok
9759755702172
382787
Hayat Siyah Ölüm Beyaz
Hayat Siyah Ölüm Beyaz
4.28

Yazar bu kitabında, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman eğlenceli; kimi zaman düşsel, kimi zaman bilgiç, kimi zaman alaycı, kimi zaman da alçak gönüllü söylemler geliştirmiştir. Okuyanların kendilerinden bir şeyler bulacağı, kendinden uzaklaşmaya yelteneceği, kendini başkalaştırma isteklerine yanıt bulacağı, kendinden sıkılanların buluşma noktası olabileceği bu kitap az satarsa yayıncı şaşırmayacak. Çok satarsa herkes şaşıracak. Her iki durumda da hiç şaşırmayacak birisi var: Yazar!

  • Açıklama
    • Yazar bu kitabında, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman eğlenceli; kimi zaman düşsel, kimi zaman bilgiç, kimi zaman alaycı, kimi zaman da alçak gönüllü söylemler geliştirmiştir. Okuyanların kendilerinden bir şeyler bulacağı, kendinden uzaklaşmaya yelteneceği, kendini başkalaştırma isteklerine yanıt bulacağı, kendinden sıkılanların buluşma noktası olabileceği bu kitap az satarsa yayıncı şaşırmayacak. Çok satarsa herkes şaşıracak. Her iki durumda da hiç şaşırmayacak birisi var: Yazar!

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Turgay Kantürk
Turgay Kantürk kitapları ve Turgay Kantürk eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat