Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Hayatın Bu Yakası Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Hayatın Bu Yakası

Yazar: Jale Sancak
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755700809
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
125
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
4,63
3,57
Stokta yok
9789755700809
382788
Hayatın Bu Yakası
Hayatın Bu Yakası
Sel Yayıncılık
3.57

Uzak coğrafyalardan yaşadığımız sokaklara, sokaklardan ev içlerine akan uzun ince bir yol. Sonra birden hayatımıza karışıveren yolcular: Beyoğlu'nun yavuklusu Şefika, karanlıkta sesleri dinleyen Yakup reis, şehir hatları vapurlarına sığınan Suzan ve Perikli'nin pır pır yüreği... Sonra ötekiler kaybolmuş bahçeler, kimi gün sokağı basan deliler, Leyla hanımın bitmeyen aşk romanı ve düşten yontulmuş sevgililer, bitmek bilmeyen bir av düşünün çırpınışları. Hayatın bu yakası'nda onlarla birlikte yolculuğa var mısınız?

  • Açıklama
    • Uzak coğrafyalardan yaşadığımız sokaklara, sokaklardan ev içlerine akan uzun ince bir yol. Sonra birden hayatımıza karışıveren yolcular: Beyoğlu'nun yavuklusu Şefika, karanlıkta sesleri dinleyen Yakup reis, şehir hatları vapurlarına sığınan Suzan ve Perikli'nin pır pır yüreği... Sonra ötekiler kaybolmuş bahçeler, kimi gün sokağı basan deliler, Leyla hanımın bitmeyen aşk romanı ve düşten yontulmuş sevgililer, bitmek bilmeyen bir av düşünün çırpınışları. Hayatın bu yakası'nda onlarla birlikte yolculuğa var mısınız?

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Jale Sancak
Jale Sancak kitapları ve Jale Sancak eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat