Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Hemşirelik Bakımını Planlama Nobel Akademik Yayıncılık | KitapGezegeni

Hemşirelik Bakımını Planlama
İnanılmaz Kolay!

Yayınevi / Marka: Nobel Akademik Yayıncılık
ISBN
9786053203315
Boyut
17.00x24.00
Sayfa Sayısı
296
Baskı
2
Basım Tarihi
2016-07
Çeviren
Emine Öksüz
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Orijinal Adı
Nursing Care Planning - Incredibly Easy!
Tedarik Süresi: Temin süresi 5-12 gündür.
%20 İNDİRİM
42,00
33,60
Stokta yok
9786053203315
383543
Hemşirelik Bakımını Planlama
Hemşirelik Bakımını Planlama İnanılmaz Kolay!
Nobel Akademik Yayıncılık
33.60

Bu kitap, bireyselleştirilmiş bakımın çerçevesini çizen bakım planını hazırlamada rehber niteliğindedir. İçerikte; hemşirelik sürecinin bütün basamaklarının yanı sıra spesifik hemşirelik tanılarının tıbbi-cerrahi, psikiyatrik, maternal-neonatal ve pediatrik tıbbi tanılarla nasıl ilişkilendirildiğine yer verilmiştir. Temel bilgilere dikkat çekmek için çarpıcı ifadeler kullanılmıştır. Yapım aşamasında başlığı, örnek kavram haritaları ve bakım planı bileşenlerine ek olarak, spesifik ve bireyselleştirilmiş bakım planı yapmak için ipuçları verir. Kanıtları değerlendirme başlığı, örnek bakım planlarında kullanılan bakım standartları üzerine temellendirilmiş en güncel kanıtları içerir. Eğitici en iyisini bilir başlığı, içeriği nasıl uygulayacağınızı anlamanızda size yardımcı olmak için eğitici Joy'un önemli hatırlatıcı notlarını içerir. Kolay hatırlamanızı sağlayacak akrostij başlığı, temel kavram ve içerikleri hatırlamanıza yardımcı olacak hatırlatıcı ipuçlarını içerir. Gerek hemşirelik öğrencilerinin gerekse hemşirelerin kolaylıkla bakım planı geliştirebilmeleri bu kitapta amaçlanmıştır.

  • Açıklama
    • Bu kitap, bireyselleştirilmiş bakımın çerçevesini çizen bakım planını hazırlamada rehber niteliğindedir. İçerikte; hemşirelik sürecinin bütün basamaklarının yanı sıra spesifik hemşirelik tanılarının tıbbi-cerrahi, psikiyatrik, maternal-neonatal ve pediatrik tıbbi tanılarla nasıl ilişkilendirildiğine yer verilmiştir. Temel bilgilere dikkat çekmek için çarpıcı ifadeler kullanılmıştır. Yapım aşamasında başlığı, örnek kavram haritaları ve bakım planı bileşenlerine ek olarak, spesifik ve bireyselleştirilmiş bakım planı yapmak için ipuçları verir. Kanıtları değerlendirme başlığı, örnek bakım planlarında kullanılan bakım standartları üzerine temellendirilmiş en güncel kanıtları içerir. Eğitici en iyisini bilir başlığı, içeriği nasıl uygulayacağınızı anlamanızda size yardımcı olmak için eğitici Joy'un önemli hatırlatıcı notlarını içerir. Kolay hatırlamanızı sağlayacak akrostij başlığı, temel kavram ve içerikleri hatırlamanıza yardımcı olacak hatırlatıcı ipuçlarını içerir. Gerek hemşirelik öğrencilerinin gerekse hemşirelerin kolaylıkla bakım planı geliştirebilmeleri bu kitapta amaçlanmıştır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Lippincott Williams
Lippincott Williams kitapları ve Lippincott Williams eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat