Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Herkes İçin Türk Tarihi Sarkaç Yayınları | KitapGezegeni

Herkes İçin Türk Tarihi

Yayınevi / Marka: Sarkaç Yayınları
ISBN
9786054556229
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
576
Basım Yeri
Ankara
Baskı
1
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 5-12 gündür.
%20 İNDİRİM
25,00
20,00
Stokta yok
9786054556229
382571
Herkes İçin Türk Tarihi
Herkes İçin Türk Tarihi
20.00

"Herkes İçin Türk Tarihi" adını verdiğimiz bu eser, Türk Dünyasında ortak bir bilinç oluşturma hedefine yönelik olarak, dört bin yıllık bu ortak tarihi ve kütürü incelemektedir. Eser üslup olarak meslekten tarihçi olmayan aydınlara ve kamuoyuna, yani yediden yetmişe herkese hitap edecek şekilde kaleme alınmıştır. Türklüğün "Dünya Devleti" rolünü oynadığı Osmanlı İmparatorluğu dönemi, bu özelliğinden dolayı diğer konularına göre biraz geniş tutulmuş bulunmaktadır.

  • Açıklama
    • "Herkes İçin Türk Tarihi" adını verdiğimiz bu eser, Türk Dünyasında ortak bir bilinç oluşturma hedefine yönelik olarak, dört bin yıllık bu ortak tarihi ve kütürü incelemektedir. Eser üslup olarak meslekten tarihçi olmayan aydınlara ve kamuoyuna, yani yediden yetmişe herkese hitap edecek şekilde kaleme alınmıştır. Türklüğün "Dünya Devleti" rolünü oynadığı Osmanlı İmparatorluğu dönemi, bu özelliğinden dolayı diğer konularına göre biraz geniş tutulmuş bulunmaktadır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Suat Akgül
Suat Akgül kitapları ve Suat Akgül eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat