Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
İslam'da Mutluluğun Sırları Gülhane Yayınları | KitapGezegeni

İslam'da Mutluluğun Sırları

Yazar: Cahit Eriş
Yayınevi / Marka: Gülhane Yayınları
ISBN
9786055914011
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2008-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
9,50
7,13
Stokta yok
9786055914011
383840
İslam'da Mutluluğun Sırları
İslam'da Mutluluğun Sırları
7.13
Milli güçlerimizin ve devletin sağlam temellerinin, sorumluluk bilinciyle yetişmiş yüksek karakterli gençlerin omuzları üzerinde yükselmesi, Türk devleti ve milletinin geleceği ve çağdaşlaşmaktaki gayretinin itici gücü olacaktır. Dinine, milli kültür ve geleneklerine bağlı ancak ileri medeniyeti hedefleyen gençler, milletimizi ve devletimizi geleceğin çağdaş dünyasına taşıyabilecektir. Böyle bir gençliğin önünü açmak ve desteklemek herkesin görevi olmalıdır. Bir neslin temeli ise, akrabalarıyla kaynaşmış ana-babanın önce kendi aralarındaki mutluluk ışıltılarının aydınlığında yükselmeyle mümkün olacaktır.
  • Açıklama
    • Milli güçlerimizin ve devletin sağlam temellerinin, sorumluluk bilinciyle yetişmiş yüksek karakterli gençlerin omuzları üzerinde yükselmesi, Türk devleti ve milletinin geleceği ve çağdaşlaşmaktaki gayretinin itici gücü olacaktır. Dinine, milli kültür ve geleneklerine bağlı ancak ileri medeniyeti hedefleyen gençler, milletimizi ve devletimizi geleceğin çağdaş dünyasına taşıyabilecektir. Böyle bir gençliğin önünü açmak ve desteklemek herkesin görevi olmalıdır. Bir neslin temeli ise, akrabalarıyla kaynaşmış ana-babanın önce kendi aralarındaki mutluluk ışıltılarının aydınlığında yükselmeyle mümkün olacaktır.
  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Cahit Eriş
Cahit Eriş kitapları ve Cahit Eriş eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat