Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Kendimizi Savunurken Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Kendimizi Savunurken
Cinsel Şiddet ve Tecavüze Karşı Yaşananlar, Önlemler ve Günlük Yaşama Geri Dönüş El Kitabı

Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9789755700199
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
160
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
7,41
5,71
Stokta yok
9789755700199
383086
Kendimizi Savunurken
Kendimizi Savunurken Cinsel Şiddet ve Tecavüze Karşı Yaşananlar, Önlemler ve Günlük Yaşama Geri Dönüş El Kitabı
5.71

Hangi caddeden yürürseniz yürüyün, hangi saatte dışarıda olurksanız olun, ne içerseniz için, ne giyerseniz giyin cinsel saldırıya ya da tecavüze uğramanın sorumlusu siz değilsiniz. Bu yüzden asla ve asla kendinizi suçlamayın.Kadınlar tecavüzle ilgili çeşitli olayları duymalarına rağmen kendilerini "benim başıma gelmez" diye kandırmayı sürdürürler, çünkü duydukları ile kendileri arasına ne kadar mesafe koyarlarsa o kadar güvenlikte olduklarını düşünürler. Tecavüzün hep başkalarının başına geldiği, karanlık sokaklarda olduğu ve yabancılarca gerçekleştiği fikriyle yetiştirilmişlerdir.

  • Açıklama
    • Hangi caddeden yürürseniz yürüyün, hangi saatte dışarıda olurksanız olun, ne içerseniz için, ne giyerseniz giyin cinsel saldırıya ya da tecavüze uğramanın sorumlusu siz değilsiniz. Bu yüzden asla ve asla kendinizi suçlamayın.Kadınlar tecavüzle ilgili çeşitli olayları duymalarına rağmen kendilerini "benim başıma gelmez" diye kandırmayı sürdürürler, çünkü duydukları ile kendileri arasına ne kadar mesafe koyarlarsa o kadar güvenlikte olduklarını düşünürler. Tecavüzün hep başkalarının başına geldiği, karanlık sokaklarda olduğu ve yabancılarca gerçekleştiği fikriyle yetiştirilmişlerdir.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Rosalind Wisemand
Rosalind Wisemand kitapları ve Rosalind Wisemand eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat