Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Kırmızı Erik Sel Yayıncılık | KitapGezegeni

Kırmızı Erik

Yazar: Tülay Ferah
Yayınevi / Marka: Sel Yayıncılık
ISBN
9799755701034
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
158
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%23 İNDİRİM
6,48
4,99
Stokta yok
9799755701034
383092
Kırmızı Erik
Kırmızı Erik
4.99

Ülkesinin hafızasıyla her türlü ilişkiyi kaybetmiş insanların trajik öyküsü!.. Romanın kahramanı Çınla'nın kimliğiyle çağdaş kültürü sorgulayan yapıt, kendinizi yok etme çabalarına alaycı bir gözle yaklaşıyor. Evrenin merkezinde kendini tek başına kalmış bir can gibi duyumsayan Çınla'nın evrensel istemi: "Gizli bir düşleyicinin düşlerinden başka bir şey değiliz. Ben bu düşleyiciye artık hizmet etmek istemiyorum. Kendi öykümü kurmak zorundayım." Ama Nasıl?... Cinselliğini uyuşturucu gibi kullanarak. Kırmızı Erik, her okura şaşkınlık tohumları ekecek. Tülay Ferah'ın arındırılmış, pırıl pırıl bir dille yazılmış romanın beğeniyle okuyacaksınız.

  • Açıklama
    • Ülkesinin hafızasıyla her türlü ilişkiyi kaybetmiş insanların trajik öyküsü!.. Romanın kahramanı Çınla'nın kimliğiyle çağdaş kültürü sorgulayan yapıt, kendinizi yok etme çabalarına alaycı bir gözle yaklaşıyor. Evrenin merkezinde kendini tek başına kalmış bir can gibi duyumsayan Çınla'nın evrensel istemi: "Gizli bir düşleyicinin düşlerinden başka bir şey değiliz. Ben bu düşleyiciye artık hizmet etmek istemiyorum. Kendi öykümü kurmak zorundayım." Ama Nasıl?... Cinselliğini uyuşturucu gibi kullanarak. Kırmızı Erik, her okura şaşkınlık tohumları ekecek. Tülay Ferah'ın arındırılmış, pırıl pırıl bir dille yazılmış romanın beğeniyle okuyacaksınız.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Tülay Ferah
Tülay Ferah kitapları ve Tülay Ferah eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat