Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Kuran Ezberleme Metodları Sahhaflar Kitap Sarayı | KitapGezegeni

Kuran Ezberleme Metodları
Hazırlık Cep Kitabı

Yayınevi / Marka: Sahhaflar Kitap Sarayı
ISBN
9789756743300
Boyut
10.50x15.00
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2012-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%28 İNDİRİM
10,00
7,20
Stokta yok
9789756743300
383662
Kuran Ezberleme Metodları
Kuran Ezberleme Metodları Hazırlık Cep Kitabı
7.20

Kendisi de hafize olan yazarı bu kitabı hazırlamaya azmettiren sebep, bugüne kadar hafızlık eğitimi ile ilgili bir kitaba rastlayamamış olmasıdır. Bu Kitap üç bölümden oluşmaktadır: 1. Bölüm: Kur'an'ı Kerim'in tanımı ve tarihi seyri, 2. Bölüm: Kur'an'ı Kerim'in okunuş şekli ve Kur'an'ı Kerim'i yaşantı itibariyle hayatımızda tatbik etme, 3. Bölüm'de ise: Hafızlık, nasıl yapıldığı, faziletleri, tekrar etmenin veya unutmanın vebali, zihni açan şeyler, unutkanlığa sebep olan şeyler, Kur'an öğrencisinin vasıfları vb. konular yer almaktadır.

  • Açıklama
    • Kendisi de hafize olan yazarı bu kitabı hazırlamaya azmettiren sebep, bugüne kadar hafızlık eğitimi ile ilgili bir kitaba rastlayamamış olmasıdır. Bu Kitap üç bölümden oluşmaktadır: 1. Bölüm: Kur'an'ı Kerim'in tanımı ve tarihi seyri, 2. Bölüm: Kur'an'ı Kerim'in okunuş şekli ve Kur'an'ı Kerim'i yaşantı itibariyle hayatımızda tatbik etme, 3. Bölüm'de ise: Hafızlık, nasıl yapıldığı, faziletleri, tekrar etmenin veya unutmanın vebali, zihni açan şeyler, unutkanlığa sebep olan şeyler, Kur'an öğrencisinin vasıfları vb. konular yer almaktadır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Hatice Ağırbaş
Hatice Ağırbaş kitapları ve Hatice Ağırbaş eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat