Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Leyla İle Mecnun Sarı Papatya Yayınları | KitapGezegeni Leyla İle Mecnun Sarı Papatya Yayınları | KitapGezegeni

Leyla İle Mecnun

Yazar: Kolektif
Yayınevi / Marka: Sarı Papatya Yayınları
ISBN
9789759103156
Boyut
8.00x13.50
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2005-06
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%27 İNDİRİM
2,78
2,03
Stokta yok
9789759103156
383206
Leyla İle Mecnun
Leyla İle Mecnun
Sarı Papatya Yayınları
2.03

Mecnun, hem ağlıyor hem söylüyordu... Onu dinleyen Leyla, çoktan diz çökmüştü... Çölün vahşi hayvanları bu yanık sese koşmuştu... Dağlar, taşlar, bu sesle inlemişti... Bulutlar bir araya gelmiş, Mecnun ile Leyla'nın gözyaşlarına ortak olmuştu... Çöl, baştan başa rahmetle dolmuştu... İki büyük aşık, sonsuz güzelliğe ayna olan gönüllerini sanki bir kez daha yıkamışlardı... Onların iniltisiyle varlık, derin bir sessizliğe bürünmüştü... Yalnız yerdekiler değil, göktekiler de bu büyük aşka gıpta etmişlerdi.

  • Açıklama
    • Mecnun, hem ağlıyor hem söylüyordu... Onu dinleyen Leyla, çoktan diz çökmüştü... Çölün vahşi hayvanları bu yanık sese koşmuştu... Dağlar, taşlar, bu sesle inlemişti... Bulutlar bir araya gelmiş, Mecnun ile Leyla'nın gözyaşlarına ortak olmuştu... Çöl, baştan başa rahmetle dolmuştu... İki büyük aşık, sonsuz güzelliğe ayna olan gönüllerini sanki bir kez daha yıkamışlardı... Onların iniltisiyle varlık, derin bir sessizliğe bürünmüştü... Yalnız yerdekiler değil, göktekiler de bu büyük aşka gıpta etmişlerdi.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kolektif
Kolektif kitapları ve Kolektif eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat