Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Milliyet Anlayışımız Çıra Yayınları | KitapGezegeni

Milliyet Anlayışımız

Yayınevi / Marka: Çıra Yayınları
ISBN
9786052152249
Boyut
12.50x19.50
Sayfa Sayısı
128
Baskı
1
Basım Tarihi
2018-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%27 İNDİRİM
18,00
13,14
Stokta yok
9786052152249
382610
Milliyet Anlayışımız
Milliyet Anlayışımız
13.14

“Düşünce hürriyeti alınamaz ki verilsin” diyen yazar bu eserinde, İslami bakış açısından hareketle düşüncenin önemine, vazgeçilemeyeceğine dair tespitler yapmaktadır. Düşünce hürriyetinin talep edilmesinin aslında bir yanılsama olduğu, çünkü insan fiziki anlamda hangi şekilde yasaklanırsa yasaklansın, düşünmesine mani olunamaz. Düşünmenin insanı öteki yaratıklara üstün kılan değeri yanında, Allah'a muhatap olmanın da biricik imkânı olduğunu unutmamamızı hatırlatan bu eseriyle M. Said Çekmegil, okuyucusuna taze ufuklar açmaktadır.

  • Açıklama
    • “Düşünce hürriyeti alınamaz ki verilsin” diyen yazar bu eserinde, İslami bakış açısından hareketle düşüncenin önemine, vazgeçilemeyeceğine dair tespitler yapmaktadır. Düşünce hürriyetinin talep edilmesinin aslında bir yanılsama olduğu, çünkü insan fiziki anlamda hangi şekilde yasaklanırsa yasaklansın, düşünmesine mani olunamaz. Düşünmenin insanı öteki yaratıklara üstün kılan değeri yanında, Allah'a muhatap olmanın da biricik imkânı olduğunu unutmamamızı hatırlatan bu eseriyle M. Said Çekmegil, okuyucusuna taze ufuklar açmaktadır.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
M. Said Çekmegil
M. Said Çekmegil kitapları ve M. Said Çekmegil eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat