Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Nobel Akademik Yayıncılı Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Nobel Akademik Yayıncılı

Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi

Yayınevi / Marka: Nobel Akademik Yayıncılık
ISBN
9786050330380
Boyut
16.00x23.50
Sayfa Sayısı
224
Basım Yeri
Ankara
Baskı
1
Basım Tarihi
2019-10
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 5-12 gündür.
%20 İNDİRİM
27,00
21,60
Stokta yok
9786050330380
383521
Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi
Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi
21.60

Özel eğitim kapsamına giren her bireyin bilgi seviyelerinin arttırılması ve eğitim-öğretimden maksimum düzeyde faydalanması açısından öğretimde uyarlamalar yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca öğretimi gerçekleştirecek öğretmenlerin özel eğitim kapsamına giren öğrencilerin kim olduğu, nasıl öğrendikleri ve öğretimde nasıl uyarlamalar yapılması gerektiği hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olması gerekmektedir. Okuyacağınız kitapta; özel eğitim kapsamına giren öğrenciler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecek, ayrıca “Bu öğrencilere fen ve sosyal bilgiler nasıl öğretilir?” sorusuna cevap bulabileceksiniz.

  • Açıklama
    • Özel eğitim kapsamına giren her bireyin bilgi seviyelerinin arttırılması ve eğitim-öğretimden maksimum düzeyde faydalanması açısından öğretimde uyarlamalar yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca öğretimi gerçekleştirecek öğretmenlerin özel eğitim kapsamına giren öğrencilerin kim olduğu, nasıl öğrendikleri ve öğretimde nasıl uyarlamalar yapılması gerektiği hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olması gerekmektedir. Okuyacağınız kitapta; özel eğitim kapsamına giren öğrenciler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecek, ayrıca “Bu öğrencilere fen ve sosyal bilgiler nasıl öğretilir?” sorusuna cevap bulabileceksiniz.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Asiye Günel
Asiye Günel kitapları ve Asiye Günel eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat