Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi

PUZZLE

Puzzle

Boş vakit değerlendirmenin en güzel yolu puzzle yapmaktır. Sitemizde aradığınız parça sayısına göre bütün puzzle çeşitlerini bulabilirsiniz.

Puzzle sözlük anlamı olarak bilmece, bulmaca ya da bilinmeyeni bulma anlamına gelir. Puzzle birçok parçadan oluşarak belirli bir resim veya fotoğrafın tüm parçalarını doğru olarak bir araya getirmektir. Puzzle zorluk türüne, parça sayısına ve görsel büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Puzzle ilk defa haritacı ve coğrafyacı John Spilsbury tarafından yapılmış ve geliştirilerek günümüze kadar gelmiştir. Puzzle yapmak kimileri için hobi kimileri için ise can sıkıcı bir aktivitedir. Uzmanlara göre puzzle yapmak zeka gelişimini ve bilişsel yeteneği arttırıyor. Küçük yaştan itibaren başlanacak olan puzzle yapma etkinliği çocuklara gündelik yaşamlarında ve okul hayatlarında başarı getirecektir. Puzzle ya da yapbozun zeka gelişimine ve bilişsel yeteneklere yarar sağladığı birçok araştırmalar ve tezler tarafından kabul edilmiştir. Puzzle yapmak sabırlı

Puzzle Kategorileri

İnternet sitemizde farklı sayıda parça sayılarına göre, görsellik açısından farklılıklarına göre ve zorluk derecelerine göre aradığınız puzzle kategorilerini bulabilirsiniz. Puzzle yapmaya yeni başlayanlar için parça sayısı 150-300 parça olanlar önerilir. Puzzle yapma konusunda tecrübeli ve zor derece sevenler için ise 3000-4000-10000 parça olanlar önerilir. Çocuklar için ise 5-30 parçalık puzzle çeşitlerinden başlayarak 100-200 parçaya kadar uygun puzzle seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızı puzzle yapmaya yönlendirmek istiyorsanız çocuklarınızın beğendiği ve etkilendiği masal ve ya çizgi film kahramanlarının resimlerinden oluşan puzzle çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde bulabileceğiniz puzzle aksesuarları ile bitirdiğiniz puzzle için çerçeve alarak odanızın en güzel köşesine asabilirsiniz. Çok parçalı puzzlelarda, puzzle parçası kaybetme ve ya birleştirdiğiniz puzzle parçalarının bozulması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden puzzle parçalarınızın kaybolmaması için ve ya puzzle parçalarınızı kolay bir şekilde birleştirmek için puzzle halısı kullanabilirsiniz.

Puzzle parça sayısına ve zorluk derecesine göre değiştiği için puzzle fiyatları bu değerde değişmektedir. Daha az parça sayısına sahip puzzle çeşitleri daha uygun fiyatlı olur iken parça sayısı ve zorluk derecesi arttıkça puzzle fiyatları uygun ölçekte artacaktır.

Arama kriterlerini değiştir
776 Kayıt bulundu Toplam 39 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat