Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Rusça Çalışma Kitabı Multilingual Yabancı Dil Yayınları | KitapGezegen

Rusça Çalışma Kitabı

Yazar: Kolektif
ISBN
9786056505683
Boyut
19.50x22.00
Sayfa Sayısı
288
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2015-09
Kapak Türü
Plastik
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Rusça
Tedarik Süresi: Temin süresi 5-12 gündür.
%10 İNDİRİM
40,00
36,00
Stokta yok
9786056505683
382487
Rusça Çalışma Kitabı
Rusça Çalışma Kitabı
Multilingual Yabancı Dil Yayınları
36.00

Rusça çalışma kitabı, rusça öğrenmek isteyenlerin başlangıç düzeyinde yazılı iletişimsel becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. ‘Rusyaya Doğru I' kitabı ile birlikte kullanabileceğiniz bu yazı ve ödev kitabından tek başına da yararlanabilirsiniz. Öğrenciler bu kitapta yer alan özel hazırlanmış metinlerle çalışarak, kendi düşüncelerini ifade etme yeteneklerini geliştirirler, belirli dilbilgisi kurallarını karşılaştırarak öğrenirler. Başkalarına sorular yöneltebilirler ve bu tür sorulara yanıt verebilirler. Karşılarındaki kişilerle basit düzeyde anlaşabilirler.

  • Açıklama
    • Rusça çalışma kitabı, rusça öğrenmek isteyenlerin başlangıç düzeyinde yazılı iletişimsel becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. ‘Rusyaya Doğru I' kitabı ile birlikte kullanabileceğiniz bu yazı ve ödev kitabından tek başına da yararlanabilirsiniz. Öğrenciler bu kitapta yer alan özel hazırlanmış metinlerle çalışarak, kendi düşüncelerini ifade etme yeteneklerini geliştirirler, belirli dilbilgisi kurallarını karşılaştırarak öğrenirler. Başkalarına sorular yöneltebilirler ve bu tür sorulara yanıt verebilirler. Karşılarındaki kişilerle basit düzeyde anlaşabilirler.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kolektif
Kolektif kitapları ve Kolektif eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat