Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Şiddet Ve Çocuk Meryem Bulut Asil Yayın Dağıtım

Şiddet ve Çocuk

Yazar: Meryem Bulut
Yayınevi / Marka: Asil Yayın Dağıtım
ISBN
9786055868475
Boyut
12.50x19.50
Sayfa Sayısı
152
Basım Yeri
Ankara
Baskı
1
Basım Tarihi
2010
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%20 İNDİRİM
13,89
11,11
Stokta yok
9786055868475
544225
Şiddet ve Çocuk
Şiddet ve Çocuk
Asil Yayın Dağıtım
11.11

Çocuklara yönelik aile içi şiddet uygulaması pek çok toplumda ve ülkemizde yasal anlamda suç sayılmasına rağmen çağımızın çözülmemiş sorunlarından birisi olarak var olmaya devam etmektedir. Çocuklara yönelik şiddet uygulamasına hem endüstrileşmiş hem de az gelişmiş toplumlarda rastlanmaktadır. Sosyo-Ekonomik düzey çocuğa yönelik şiddet uygulamasında bir etken olmakla birlikte kültürel değerler şiddetin yeniden öğrenilerek ve üretilerek aktarılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu araştırma çocuklara yönelik şiddetin detaylı incelemesini içermektedir.

  • Açıklama
    • Çocuklara yönelik aile içi şiddet uygulaması pek çok toplumda ve ülkemizde yasal anlamda suç sayılmasına rağmen çağımızın çözülmemiş sorunlarından birisi olarak var olmaya devam etmektedir. Çocuklara yönelik şiddet uygulamasına hem endüstrileşmiş hem de az gelişmiş toplumlarda rastlanmaktadır. Sosyo-Ekonomik düzey çocuğa yönelik şiddet uygulamasında bir etken olmakla birlikte kültürel değerler şiddetin yeniden öğrenilerek ve üretilerek aktarılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu araştırma çocuklara yönelik şiddetin detaylı incelemesini içermektedir.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Meryem Bulut
Meryem Bulut kitapları ve Meryem Bulut eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat