Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Sivil Erdemin Peşinde Bir Üçleme Uyum - Ahlak - Seslilik Efe Akademi Y

Sivil Erdemin Peşinde Bir Üçleme Uyum - Ahlak - Seslilik

Yazar: Emine Şener
Yayınevi / Marka: Efe Akademi Yayınları
ISBN
9786052308721
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
152
Baskı
1
Basım Tarihi
2019-10
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 3-10 gündür.
%10 İNDİRİM
32,00
28,80
Stokta yok
9786052308721
382369
Sivil Erdemin Peşinde Bir Üçleme Uyum - Ahlak - Seslilik
Sivil Erdemin Peşinde Bir Üçleme Uyum - Ahlak - Seslilik
Efe Akademi Yayınları
28.80

Kitapta, üçlemenin her bir olgusu tek tek alınıp incelenmiş ve her üç olgunun da içinde yer aldığı örgüt hilali modeli olarak adlandırdığım bir model oluşturulmuştur. Kitapta ayrıca çalışma ahlâkı ve seslilik arasındaki ilişkiyi inceleyen nicel bir araştırmaya da yer verilmiştir. “Çalışma Ahlâkı ve Seslilik Üzerine Nicel Bir Çalışma” adlı bu bölümü birlikte kaleme aldığımız, kıymetli hocam, Prof. Dr. Musa Özata'ya, kitabın tamamına ilişkin yaptığı değerlendirmelerden dolayı minnettarım.

  • Açıklama
    • Kitapta, üçlemenin her bir olgusu tek tek alınıp incelenmiş ve her üç olgunun da içinde yer aldığı örgüt hilali modeli olarak adlandırdığım bir model oluşturulmuştur. Kitapta ayrıca çalışma ahlâkı ve seslilik arasındaki ilişkiyi inceleyen nicel bir araştırmaya da yer verilmiştir. “Çalışma Ahlâkı ve Seslilik Üzerine Nicel Bir Çalışma” adlı bu bölümü birlikte kaleme aldığımız, kıymetli hocam, Prof. Dr. Musa Özata'ya, kitabın tamamına ilişkin yaptığı değerlendirmelerden dolayı minnettarım.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Emine Şener
Emine Şener kitapları ve Emine Şener eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat