Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Tarih Kaderi İspat Ederse?! Gelenek Yayıncılık | KitapGezegeni

Tarih Kaderi İspat Ederse?!

Yazar: Said Alpsoy
Yayınevi / Marka: Gelenek Yayıncılık
ISBN
9789756138243
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
131
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%25 İNDİRİM
10,00
7,50
Stokta yok
9789756138243
383128
Tarih Kaderi İspat Ederse?!
Tarih Kaderi İspat Ederse?!
Gelenek Yayıncılık
7.50

Bu kitabın temel tezi, Kader ile Tarih arasında doğrudan, kapsayıcı ve belirleyici bir bağlantı olduğudur. Başka bir deyişle, Tariftin, önceden belirlenmiş bir program dahilinde, allah'ın başta "Adi" ve "Hakîm" olmak üzere Esma'sının tecellileri ile şekillenen, tevafuklarla örülmüş bir yapısı vardır. Bu gerçek, bazı insanlara yadırgatıcı ve bilim dışı gelecektir. Evet doğrudur... Bu gerçek, belli bir bakış açısı için yadırgatıcıdır. Ve pozitivist tanıma göre de bilim dışıdır. Ama yine de gerçektir.

  • Açıklama
    • Bu kitabın temel tezi, Kader ile Tarih arasında doğrudan, kapsayıcı ve belirleyici bir bağlantı olduğudur. Başka bir deyişle, Tariftin, önceden belirlenmiş bir program dahilinde, allah'ın başta "Adi" ve "Hakîm" olmak üzere Esma'sının tecellileri ile şekillenen, tevafuklarla örülmüş bir yapısı vardır. Bu gerçek, bazı insanlara yadırgatıcı ve bilim dışı gelecektir. Evet doğrudur... Bu gerçek, belli bir bakış açısı için yadırgatıcıdır. Ve pozitivist tanıma göre de bilim dışıdır. Ama yine de gerçektir.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Said Alpsoy
Said Alpsoy kitapları ve Said Alpsoy eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat