Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Türk-Alman Çifte Vergilendirme Anlaşmasında Yorum, Uygulama ve Gelecek Türk-Alman Çifte Vergilendirme Anlaşmasında Yorum, Uygulama ve Gelecek

Türk-Alman Çifte Vergilendirme Anlaşmasında Yorum, Uygulama ve Gelecek Eğilimler
1. Türk-Alman Uluslararası Vergi Hukuku Bienali

Yayınevi / Marka: On İki Levha Yayınları
ISBN
9786051524030
Boyut
17.00x24.00
Sayfa Sayısı
389
Basım Yeri
İstanbul
Baskı
1
Basım Tarihi
2016-07
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe Almanca
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%15 İNDİRİM
55,56
47,23
Stokta yok
9786051524030
383308
Türk-Alman Çifte Vergilendirme Anlaşmasında Yorum, Uygulama ve Gelecek Eğilimler
Türk-Alman Çifte Vergilendirme Anlaşmasında Yorum, Uygulama ve Gelecek Eğilimler 1. Türk-Alman Uluslararası Vergi Hukuku Bienali
47.23

Bu kitap, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ve Münster Üniversitesi Hukuk Fakültelerinin 4 Kasım 2014 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirdiği 1. Türk-Alman Uluslararası Vergi Hukuku Bienali'nde sunulan ve tartışılan tebliğlerin derlendiği bir çalışmadır. Bir Türk ve bir Alman vergi hukuku akademisyenini bu tür bir işbirliğine gitmeye iten, Türkiye ve Almanya arasındaki sıkı ekonomik ve sosyal bağlardan kaynaklı hacmi yüksek sınıraşan mal, sermaye ve emek hareketlerinden doğan/doğacak uluslararası vergi hukuku sorunlarına çözüm arayışına katkıda bulunma düşüncesi olmuştur.

  • Açıklama
    • Bu kitap, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ve Münster Üniversitesi Hukuk Fakültelerinin 4 Kasım 2014 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirdiği 1. Türk-Alman Uluslararası Vergi Hukuku Bienali'nde sunulan ve tartışılan tebliğlerin derlendiği bir çalışmadır. Bir Türk ve bir Alman vergi hukuku akademisyenini bu tür bir işbirliğine gitmeye iten, Türkiye ve Almanya arasındaki sıkı ekonomik ve sosyal bağlardan kaynaklı hacmi yüksek sınıraşan mal, sermaye ve emek hareketlerinden doğan/doğacak uluslararası vergi hukuku sorunlarına çözüm arayışına katkıda bulunma düşüncesi olmuştur.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Leyla Ateş
Leyla Ateş kitapları ve Leyla Ateş eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat