Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Yaşamın Zorluklarına Gögüs Germek Rota Yayın Yapım | KitapGezegeni

Yaşamın Zorluklarına Gögüs Germek

Yayınevi / Marka: Rota Yayın Yapım
ISBN
9799757805624
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
185
Baskı
5
Basım Tarihi
2013-10
Çeviren
Banu Büyükkal
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Tedarik Süresi: Temin süresi 2-9 gündür.
%15 İNDİRİM
11,57
9,83
Stokta yok
9799757805624
383427
Yaşamın Zorluklarına Gögüs Germek
Yaşamın Zorluklarına Gögüs Germek
9.83

Günlük yaşamın zorluklarıyla ne kadar iyi başa çıkarsanız çıkın, herkesin kriz noktaları olabilir. Yani, başa çıkma stratejilerinizin çöktüğü durumlar. Örneğin, birçok kişi eleştiri ve reddedilme karşısında kendilerini kötü hissederler ve etkili şekilde yanıt veremediklerini hissederler. Böyle bir kriz noktasına geldiğinizde, bunu başarıyla atlatmak için fazladan yardım ve öğüde gerek duyarsınız. Hayatın her alanında (evde, işte,okulda) beklenmedik anlarda karşımıza çıkan olumsuzluk,haksızlık ve dolayısıyla kaygıların üstesinden gelmek bu durumlara hazır olmaktan geçer. Tıpkı fiziksel kaslarınızı geliştirir gibi duyusal ve zihinsel kaslarınızı geliştirmek durumdasınızdır. Kitaplarıyla insanların sorunlarını mantıklı ve gerçekçi yollardan çözmesine yardım etmiş olan Windy Dryden ve Jack Gordon zorlukların üstesinden gelmekle ‘‘Nasıl düşünüyorsanız öyle hissedersiniz'' temel felsefesinden hareketle okurlara yeni açılımlar sağlayan teknikler geliştirmişler. Günlük hayattaki sorunları irdeleyen, ilginç psikolojik tekniklerin kullanıldığı etkin bir kitap.

  • Açıklama
    • Günlük yaşamın zorluklarıyla ne kadar iyi başa çıkarsanız çıkın, herkesin kriz noktaları olabilir. Yani, başa çıkma stratejilerinizin çöktüğü durumlar. Örneğin, birçok kişi eleştiri ve reddedilme karşısında kendilerini kötü hissederler ve etkili şekilde yanıt veremediklerini hissederler. Böyle bir kriz noktasına geldiğinizde, bunu başarıyla atlatmak için fazladan yardım ve öğüde gerek duyarsınız. Hayatın her alanında (evde, işte,okulda) beklenmedik anlarda karşımıza çıkan olumsuzluk,haksızlık ve dolayısıyla kaygıların üstesinden gelmek bu durumlara hazır olmaktan geçer. Tıpkı fiziksel kaslarınızı geliştirir gibi duyusal ve zihinsel kaslarınızı geliştirmek durumdasınızdır. Kitaplarıyla insanların sorunlarını mantıklı ve gerçekçi yollardan çözmesine yardım etmiş olan Windy Dryden ve Jack Gordon zorlukların üstesinden gelmekle ‘‘Nasıl düşünüyorsanız öyle hissedersiniz'' temel felsefesinden hareketle okurlara yeni açılımlar sağlayan teknikler geliştirmişler. Günlük hayattaki sorunları irdeleyen, ilginç psikolojik tekniklerin kullanıldığı etkin bir kitap.

  • Yorumlar
    • Yorum yaz
      Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Windy Dryden
Windy Dryden kitapları ve Windy Dryden eserleri en uygun fiyat seçeneği ile kitapgezegeni.com adresinde, hemen satın almak için tıklayın.
Kapat